Ajakiri

9 suurepärast põhjust, miks lugeda värsket ajakirja Mood

Meie kaanel särab tüdruk tulevikust, modell Alexandra Elizabeth Ljadov ehk Alex, kes on arvatavasti üks ägedamaid noori tegijaid Eestist. Alex räägib New Yorgist, modellindusest, ekspressiivsusest ja sotsiaalsest ärevusest.

Ajakirja sirvides jääb kindlasti pilk pidama suurel pulmakleidilool – vestlesime 25 naisega, kes rääkisid ausalt oma pruutkleidi saamisloo. Teadagi, pulmakleit pole lihtsalt kleit, vaid midagi palju enamat: mälestusese. Seejuures selgub, et ideaalse pruutkleidi valemit polegi olemas (uskumatu, eks!), vaid 25 seas leidub halli, vanaema kapist leitut kui rohke pitsiga kaetud rüü.

Fotoloos näed absurdset rikkuseihalust ja ohjeldamatut materialismi. Taas kerkib õhku küsimus, kas kuld, briljandid, loss ja rahapatakad teevad meid õnnelikuks – võib-olla teevad, võib-olla mitte.

Moel õnnestus rääkida ka astraalränduri ja teadlike unenägude juhtija Ilona Karulaga, kes on seni meedia tähelepanust kõrvale hoidnud. Ilona räägib selgeltnägijatest, telepaatiast, delfiiniparvede keskel ujumisest ja Aafrikast. Aga ka taaskasutusest ja kuivanud pillirookõrrest.

Kas sa oled kuulnud mehest nimega Brandon Truaxe? Arvatavasti on nimi võõras. Küll aga on tegemist kosmeetikamaailma enfant terrible’iga, kes jättis oma 40 eluaasta kohta ilutööstusele määramatu jälje. Just nimelt jättis, sest 21. jaanuaril oli ta ühtäkki surnud. Mis juhtus ja kes oli Brandon Truaxe, see selgub juba loos.

Kes teaks veel paremini, mida tahab eestlane kui Montoni naisterõivaste peadisainer Hanna Haring? On selleks ööridega retuusid (kiire vihje: pigem mitte) või paatkaelusega särk? Mis on aga A-, B- ja C-risk? Vastused leiad juba loost.

Raadiohääl Rauno Märks on nõus õige jalatsi järele ka Soome sõitma. Kuid see pole veel sugugi kõik. Rauno paljastab värskes Moes oma kõige-kõige lemmikumad, olgu selleks lõhn või artist.

“Krigistasin hambaid ja mõtlesin, et see linn mind nii lihtsalt ei murra,” tunnistab seitse aastat Dubais tegutsenud Laura Põldma, kelle töökohustuste hulka kuulub nii peene ehtebrändi Cartier punase vaiba peo korraldamine kui ka suhtlus prints Harryga.

Meie vastutav toimetaja Heidi räägib sellest, kuidas vabanes karmist aknest ja rõvedast minapildist. Kui poolteise aasta eest iseloomustasid professionaalid ta nahka sõnadega “võimatu missioon” ja “kõige halvem akne versioon”, siis nüüd soovitatakse käia ringi jumestuseta. Mis juhtus?