Ajakiri

Ajakirja Mood värskes numbris: Electra rajud 90ndad, kolme ilusõltlase pihtimused ja maailmas edukas Eesti rõivatootja, kellest sa tõenäoliselt kuulnud pole

Siin on kümme põhjust, miks lugeda ajakirja Mood suvenumbrit:

Meie kaaneloos räägib Electra ausalt kõigest: rajudest 1990ndatest, hirmuäratavatest ahistajatest, läbipõlemisest ja ka inspireerivast Berliinist. Usu, sa loed intervjuu ühe hingetõmbega läbi ja ignoreerid seda, et ahi annab väga vihaselt ja valju häälega teada, et pirukas on küps ning valmis temast lahkuma.

Olgu probleemiks mugavustsooni takerdumine, seljavalu või kehv läbisaamine kallimaga – Eestis leidub coach’e, kelle abil vabaneb kõikvõimalikest muredest. Mood vestles 11 elutreeneri ja kahe treenitavaga, et näha täpsemalt, mida kootsing endast kujutab.

Moekunstniku, modelli, DJ ja finantsjuhi Inga Vatsk-Laasneri riidekapis on vaid valitud palad. Ükski riideese ega aksessuaar pole sattunud sinna kogemata, vaid on pidanud ootama päevi või lausa nädalaid, et pääseda tema ostukorvi.

Johanna ja Kersti Allik on kaks hakkajat naist, kes veavad perefirmat, millest sa pole tõenäoliselt kuulnudki. Nimelt teeb nende uisutamsrõivaid tootev bränd JIV ilma nii Soomes, Jaapanis kui ka Itaalias. Seevastu Hiinas üritatakse jääda tagaplaanile. Miks küll? See selgub juba loost.

Oled sa kunagi üle lugenud kõik need ilutooted, mis on rivistunud magamis- või vannitoa riiulitele? Arvatavasti mitte – kes ikka soovib end vabatahtlikult traumeerida. Aga isegi kui sul seisab mõni totsik jõude, ole mureta, sest sinust leidub palju pöörasemaid, näiteks on Maijal suurem Diori kogu kui kellelgi teisel Eestis, Eliisa on kogunud kokku 120 meigipintslit ja Christina ei suuda lõpetada näohooldustoodete ostmist.

New Yorgis elav Eesti modell Enly Tammela räägib sellest, kuidas veel mõne aasta eest öeldi, et tal pole lootustki minna sinna, kus elavad kõik tegijad mannekeenid. Praegu aga töötab eestlanna New Yorgi ühes suuremas modelliagentuuris ja loob ka oma ehtemarki.

Ka kiikame maailma kõige populaarsemate moekunstnike maailma. Iga mees ei suuda tõusta koduperenaiste lemmiksarja nunnust kangelasest punase vaiba geeniuseks. Tutvustame üht, kes suutis.

Majandusanalüütik Peeter Koppeli lemmikpintsakud on rätsepatöö. Kui ta neist aga tüdineb, annab lahkesti ära. Millest räägib veel mahlaka jutu poolest tuntud Koppel? See selgub juba ajakirjas.

Norra maagiliselt kaunid fjordid kipuvad kogu turistide tähelepanu endale tõmbama, ehkki pealinn Oslo, kus suviti päike ei loojugi, on sama lummav oma arhitektuuri ja parkide, mereäärsete jalutuskäikude, disainipoodide ning kohvikutega. Silvia Pärmann viib meid seekord ekskursioonile Oslosse – šikki suurlinna kaunil fjordijalamil.

Loomulikult on ajakirjas ka palju-palju ahmima panevat disaini, tekitades tunde, et tahaks nüüd ja kohe täiendada oma garderoobi ning kui läheb õnneks, osta endale üldse uus riidekapp või lisada kodule värskust juurde. Head silmadega õgimist!