Ajakiri

Uuenenud ajakiri Mood annab iga moehooaja alguses ülevaate moe-, ilu- ja disainimaailma kuumadest nimedest ja trendidest

10 hooaja trendi: Moe vastutav toimetaja Heidi Toome soovitab: sel hooajal lase fantaasia lendu ja katseta kõikvõimalikke värvi- ja mustrikombinatsioone, mis pähe tuleb. Või riietu šikki läbipaistvasse kleiti ja katseta teinekord lotakaid pükse, millega on mõnus nii diivanil kui ka töölaua taga askeldada. Valik on sinu!

Eesti mood: 10 Eesti moeloojat võtsid vastu ajakirja Mood kutse ja esitlevad järgmistel lehekülgedel enda loomingut algavaks hooajaks.

Kuumad nimed: Fotograaf Kertin Vasser, moekunstnik Gabriela Hearst, moekunstnik Mariliis Niine, tippmodell Braien Vaiksaar, fotograaf Julia Shashkina, kujunduskunstnik Helen Sirp, moekunstnik Kerby Jean-Raymond ja aksessuaaridisainer Mirja Pitkäärt.

Ilu: ilutrendid, kümme parimat ilutoodet, viis parimat parfüümi ja viis kõige efektiivsemat

iluhooldust.

Ruum ja disain: kodu mõiste ei ole vist ammu nii suurt tähendust omanud kui viimase aasta jooksul. “Püsige kodus!” kordub mantrana me kõrvades. Trendidest rääkida tundub praegu küll veidi kohatu, aga Maris Orav võttis kokku kümme suunda, kuidas võiks seda multifunktsionaalset ruumi nimega hotell-kontor-restoran-kool-lasteaed-meelelahutuskeskus hubasemaks, isikupärasemaks ja esteetiliselt nauditavamaks muuta.