Elke Mööbli blogi

Joped-mantlid ei mahu enam esikukappi? Soeta endale efektne stange või nagi

Cobra stange ja Hanger riidepuud. Tootja LIND DNA

Süvenevad külmakraadid sunnivad kapist välja otsima järjest soojemaid ja paksemaid mantleid ning jopesid. Kui üleriided ei taha enam hästi esikukappi ära mahtuda, tasub kaaluda täiendava stange või nagi soetamist. ELKE Mööbli sisustussalongist leiab mitu head näidet.

HAY Loop stange on heaks valikuks, kui on vajadus panna mitu mantlit ja jopet riidepuudel kõrvuti rippuma. Valikust leiab kitsama ja laiema mudeli. Tänu universaalsele disainile sobitub Loop igasse interjööri, seda saab kasutada lisaks esikule ka magamistoas ja vannitoas.

Laiem Loop Stand stange ja Soft Coat riidepuud. Tootja HAY
Kitsam Loop Stand stange, Soft Coat ja Hang riidepuud. Tootja HAY

Kui tahad lisada koridori midagi, mis püüab kindlasti pilke, eelista LIND DNA Cobra stanget. Maokujuline nagi mahutab mitmeid riidepuid, samas mõjub väga efektselt ka siis, kui sellel ei ripu parasjagu ühtegi mantlit ega jopet. Sarnaselt Loopile saab ka Cobrat kasutada kodus lisaks esikule ka teistes tubades.

Cobra stange ja Hanger riidepuud. Tootja LIND DNA

Pedrali Flag riidenagi on heaks valikuks seal, kus ruumi napib või kus on vaja tavapärasele esikukapile natuke täiendust. Flagi kasuks räägib tugev ja stabiilne konstruktsioon, värvitoonide valik ja rohked riputusvõimalused.

Flag nagi. Tootja Pedrali

Tule uuri erinevaid nagisid ja stangesid ELKE Mööbli sisustussalongist (Tedre 55, Tallinn). Valikust leiab ka palju riidepuid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.