Denim Dreami blogi

Üheksa suurepärast kleiti, mida kannad veel aastaid

Kui sa pole endale veel selle suve lemmikkleiti soetanud, siis nüüd on viimane aeg. Denim Dreamist leiad nii haldjaliku pika rüü kui ka kehakumerusi paitava šiki kleidi. Pst, Denim Dream armastab igas suuruses kehasid, seega leidub kleite suuruseni XL.

Pikk valge kleit ei ole mõeldud vaid pulmapäevaks – kuigi sobib ka selleks ideaalselt, kui eelistad haldjalikku rüüd. Usu, see õrn kleit pälvib ohtralt komplimente, sobides ideaalselt meie maheda muinasjutulise suvega. Kombineeri seda gladiaatorite või hoopis baleriinadega. Kui pelgad, et termomeetri näit langeb õhtuks alla 16 kraadi, sobita kleiti lühikese teksatagiga.

Kleit 139 €. Denim Dream, Denim Dream.

Must šikk kleit on alati kindla peale minek, ka saab sellega käia rahumeeli kontoris või joosta pärast pikka tööpäeva pidulikule õhtusöögile. Stiliseeri kleiti kehasse töödeldud viksi pintsaku või nahktagiga, tõmmates jalga terava ninaga hõbedaste kitten heel’id või loomamustrilised madalad kingad.

Kleit 79 €. Denim Dream, Denim Dream.

Hõlmikkleidi-lummus pole kuhugi kadunud. Vastupidi, sel suvel kogub see hoogu juurde. Tütarlapselikku kleidikest võid kanda nii kobakate valgete tossude kui ka ülimugavate punaste espadrillidega. Peale tõmba kerge nööbitav kampsik või hoopis paar numbrit suurem teksatagi.

Kleit 89 €. Denim Dream, Denim Dream.

Selle õhulise kleidiga käid terve suve. Sa ei kujuta ette, kui mõnus on tervitada kleidis kuuma suvepäeva, mil kerge briis paneb selle õrnalt lendlema. Stiliseeri kleiti terava nina ja tagant lahtiste baleriinadega, tõmmates peale tumesinise bomber’i.

Kleit 119 €. Denim Dream, Denim Dream.

Tingel-tangel-tungel, kära täis on džungel. See ülivinge kleit teeb juba selga tõmmates tuju heaks – seega kujuta ette, kui rõõmus sa ülejäänud kaheksa tundi oled. Stiliseeri seda platvormtenniste või kõrge kontsaga sandaalidega, kõik on lubatud. Kui pelgad, et pikal suveõhtul hakkab jahe, haara välja minnes kaasa pihani ulatuv hall dressipluus.

Kleit 109 €. Denim Dream, Denim Dream.

Sind kutsuti õues toimuvale pidulikule üritusele ja sooviksid tunda end elegantselt, ent samas mugavalt? Siis eelista tumesiniste lilledega ülinaiselikku rüüd, mis rõhutab su saledat piha. Kombineeri kleiti valge elegantse pintsaku ja kuldsete rihmikutega. Kui soovid lisada särtsu, eelista ka kullakarva kõrvarõngaid.

Kleit 149 €. Denim Dream, Denim Dream.

Pole midagi mõnusamat kui minimalistliku lõikega triibuline kleit, millega võid uidata reisides võõra linna tänavatel ja minna pärast sangriat nautima. Kombineeri seda suurte taskutega jaki, beebiroosade botaste ja efektse seljakotiga.

Kleit 69 €. Denim Dream, Denim Dream.

Üks lilleline pikk kleit võiks peituda kõigi riidekapis, sest sobib valatult igale naisele. Sellega võid minna nii piknikule, kohvikusse kui ka pidulikule üritusele. Kanna seda kehasse töödeldud pastelse bleiseri ja kuldsete rihmikutega.

Kleit 129 €. Denim Dream, Denim Dream.

Oranž kleit on tõeline vitamiinisüst, selle lihtne lõige ja ere värv on imeline kombinatsioon. Kleidiga saad käia nii tööl kui ka teatris. Stiliseeri seda nahatoonis baleriinade või oranžide tikk-kontsadega, sobitades juurde mürgiroheline või, kui eelistad veidi klassikalisemat kostüümi, beež trentškot.

Kleit 62,30 € (enne 89 €). Denim Dream, Denim Dream.