Elke Mööbli blogi

10 parimat küünlajalga pühadelauale

Jõulumeeleolu ja hubasust saab tekitada mõnusa küünlavalgusega. Sel talvel on küünlad populaarsemad kui kunagi varem – Taanist alguse saanud populaarne sisutustrend ja elustiil hygge soosib küünalde kasutamist väga.

Seetõttu leiab just Skandinaavia sisustusbrändide valikust eriti võluvaid ja elegantseid küünlajalgu ja –laternaid.

Küünlajalga pole ka pärast pühi vähimatki põhjust kappi peita! Stiilse sisustusaksessuaarina sobib see talveõhtutesse valgust tooma veel mitu kuud! Tegime seetõttu valiku parimatest, mida Skandinaavia disainibrändid pakuvad.

Väikeste teeküünalde austajatele on ajatuks valikuks POV küünlajalad Menult, mille valikus on nii seinale kui ka lauale mõeldud alused.

Üksikutele pikematele ja peenematele küünaldele pakub trenditeadlikku lahendust HAY, kelle küünlaalused Lup on saadaval erinevas kujus ja viimistluses.

Hay küünlajalg Lup.

Huvitavaks lahenduseks on Hallgeir küünlalatern Menult , kuhu sobib ühtmoodi hästi nii suurem küünal kui ka pisike teeküünal.

Design House Stockholmi valikust leiab Lotus küünlalaterna , mida saab soovi korral ka rippuma panna.

Lotus.

Pidulikumat meeleolu lisavad tuppa (ja peolauale) suuremad küünlajalgad. Muuto valikust leiab nii tagasihoidlikuma Open Candelabra kui ka silmatorkavama The More The Merrier . Neist viimane koosneb kummist küünlahoidjatest, mida saab vastavalt enda äranägemisele terasest raami külge kinnitada. Selliselt saab küünlajala just soovitud kõrgusesse ja laiusesse ehitada.

The More The Merrier.
Open Candelabra.

Eriti disainiteadliku ja kauni tulemuse saab by Lasseni ajatute Kubus küünlajalgadega , mis on saadaval erinevates suurustes (kuni kaheksale küünlale) ja mitmes viimistluses.

Kubus.

Kes soovib küünlavalgust ka õues nautida, sellele leiab õuemööbli tootja Cane-line valikust ilmastikukindlad küünlalaternad Lighthouse  ja Lighttube  – need sobivad ühtmoodi hästi terrassile, rõdule ja aeda.

Lihgthouse.
Lighttube.