Elke Mööbli blogi

Lihtne ja geniaalne laualamp Taani disainibrändilt Hay

Hay selle kevade valgustiuudiseks on PC laualampide sarja laienemine. Lisaks taldplaadiga versioonile on PC uudisena peatselt saadaval ka klamberkinnitusega. Samuti on varsti valikus võimalus kinnitada lamp lauale läbi lauaplaadi.

Mitmes värvitoonis saada oleva PC laualambiga saab lähemalt tutvuda ELKE Mööbli kontori ja avaliku ruumi sisustussalongis.

Hay PC laualambi taga on Pariisis elav ja töötav tootedisainer Pierre Charpin. Kuigi PC on välimuselt lihtne, võttis tulemuseni jõudmine kolm aastat. Charpin, kelle töid on valitud ka mitmete muuseumite püsikollektsioonidesse, seadis eesmärgiks luua lamp, mille kõik tehnilised detailid on peidetud ning mis on välimuselt väga selge ja lihtne.

Tulemuseks on lamp, mida saab tänu liigendjalale ja pööratavale kuplile panna valgust andma just sinna, kuhu seda kõige rohkem tarvis on. Kuna tehniline pool on peidus, jääb lambi üldmulje lihtsaks.

Tegu on hinna ja kvaliteedi suhtelt väga korraliku laualambiga, mis sobib ühtmoodi hästi kasutamiseks nii kontoris kui ka kodus.