Smarta.ee blogi

Mugav käekoti asendaja clutch

Käekott on igale naisele üks olulisimatest aksessuaaridest, kui mitte kõige olulisem. Kiire elutempo juurdes on lihtsus alati võtmesõna. Teatrisse, kinno või lihtsalt välja minnes asendatakse igapäevane käekott väiksema clutch-tüüpi käekotiga.

Ajalooliselt sai clutch alguse Inglismaal Tööstusliku pöörde ajal, kui inimesed hakkasid reisima rongiga ja vajasid eset, millesse panna mündid ja väärisesemed.

Rootsi elustiili kaubamärgi iDeal of Swedeni loodud Mayfair Clutch on saanud inspiratsiooni moekast Londoni piirkonnast nimega Mayfair. See piirkond on saanud palju mõjutusi kohtadest, nagu Westminster, Soho, Piccadilly Circus ja Hyde Park. Mayfairis võid leida kõige muu kõrval kauni Grosvenor Square, Kuningliku Kunsti Akadeemia ja Bond Streeti metroojaama. Ideal of Swedeni soov on anda edasi selle piirkonna elegantsi aurat ja ajatut stiili. Samuti maitsekat värvipaletti, mis kindlustab, et oled moekas veel mitu tulevat hooaega. Mayfairi piirkond ei lähe niipea moest, samuti sellest inspireeritud clutch.

Mayfairi Clutchi mõte järgib sedasama eesmärki: see on inimesele, kes vajab kiiret ligipääsu kõige olulisematele kaartidele ja telefonile ilma et peaks kandma kaasas suurt kotti. Kolm kaarditaskut mahutavad kuni kuus kaarti ja lisaks neile on veel suurem tasku, mis mahutab ideaalselt sularaha ja tšekke. Kõik, mida sa vajad, on sulle lihtsasti kättesaadav nii tavapäraseks päevaks linnas jalutades kui õhtul pidutsedes.

Clutch on tehtid hoolikalt valitud käsitsi valmistatud materjalidest, et tagada parimat kvaliteeti. Selle juurde kuulub ka telefoniümbris, mis laseb lihtsalt telefoni kotist välja võtta, kui kogu koti kasutamine pole vajalik. Mayfair Clutch’iga on võimalik kasutada kõiki iDeal of Sweden kollektsioonis olevaid magnetümbriseid.

iDeal of Sweden kaubamärgi maaletoojaks on SmartEST Baltics OÜ ning kollektsiooniga saab lähemalt tutvuda smarta.ee.