Smarta.ee blogi

Neli lahedat telefonihoidikut, mis näitavad, et vähemaga ei tasu leppida

Suure tõenäosusega on sinu autos telefonihoidik. Suure tõenäosusega on see aga lihtne plastikust käpp, mis suudab telefoni vaevu kinni hoida. Kui oled otsimas midagi praktilisemat ja kvaliteetsemat, siis siin on neli lahedat telefonihoidikut, mille ostmisele kindla peale mõtlema peaksid.

Mugavus magnetitega

Kui oled otsimas telefonihoidikut, mille puhul saab telefoni ülilihtsalt hoidikusse panna ja sealt eemaldada, siis tasub vaadata Kenu magnetiga telefonihoidiku poole. Magnetid haaravad telefonist kiirelt kinni ja soovi korral saad selle vaid ühe tõmbega kätte. Samuti töötab see hoidik iDeal of Sweden moodsate telefoniümbristega, kuna ümbriste tagused on magnetiga.

Reis tagaistmel lõbusaks

Kui autoreisil on tagumisel istmel sõitmas lapsed, siis saad neile nüüd mugavalt käima panna multika või õpetliku video, seda Kenu telefonihoidikuga, mis kinnitud esiistme peatoe külge. Seejärel tuleb vaid telefon hoidikusse libistada ning tagumisel istmel sõitjatel on mugav terve reis huvitavat sisu vaadata.

Ülim lihtsus minimalismis

Kui otsid aga midagi tõeliselt lihtsat, siis ei pea vaatama edasi Kenu telefonikinnitusest. Torka see ventilaatoriavasse, pista telefon sisse ja valmis. Lisaboonuseks on seejuures see, et palaval suvepäeval jahutab ventilaatoriavast voolav jahe õhk ka telefoni.

Mine rattareisile!

Nüüd aga autodest eemale: kui soovid minna rattamatkale ja seejuures mitte ära eksida, siis kinnita lenkstangi külge telefonihoidik. Seeläbi on GPS alati silme ees ning ei pea kartma ka seda, et telefon sõidu ajal taskust välja libiseks ning katki kukuks.