Smarta.ee blogi

Nüüd saad hoida südame tervisel silma peal kas või metsas

Südame heaolu on murekohaks paljudele, kuid mugavalt kodus südame tervise jälgimine on tülikas j hõlmab endas harilikult suuri aparaate või portsu juhtmeid. Qardio nutika EKG-aparaadiga on need mured lahendatud.

Qardio Core on kaasaskantav EKG-aparaat, mille abil saab lihtsalt ja mugavalt hoida silma peal südame tervisel. Seade jälgib pidevalt südame tegevust ja annab meditsiiniliselt kontrollitud EKG tulemuse.

QardioCore sobib inimestele, kellel on pärilikud terviseriskid, kes on läbi elanud infarkti või insuldi, kel on kõrge vererõhk või kolesteroolitase, diabeet või liigne kehakaal.

Qardio rakenduse abil saab automaatselt edastada EKG tulemuse ka oma arstile, seega saab tervisehädadele kiirelt jälile.

Qardio Core aitab varakult avastada võimalikud häired südamega. Seadet saab kasutada ka kardiotreeningutel, et jälgida treeningu vältel südame tegevust ning treenida õigel koormusel.

Sarnaselt teistele Qardio seadmetele ühildub ka see nutika rakendusega, mis annab tervisenäitajate kohta selgelt ülevaate, et midagi olulist märkamata ei jääks.

Nutikas kaal aitab keha kontrolli all hoida

Lisaks EKG-aparaadile võib majapidamisse hankida ka ainulaadse Qardio Base 2 nutikaalu, mis mõõdab kaalu, kehamassiindeksit ja kogu keha koostist ning on ainuke nutika tagasisidega mõõtur.

Sarnaselt EKG-aparaadile on see seotud ka nutiseadme rakendusega, seega on kõik andmed ühes kohas mugavalt olemas.

Nutikaal näeb ka kena välja, seega ei saa sellest majapidamises silmatorkav ning häiriv tehnikavidin, mida võib tahta kappi peita.

Seadmetega saab lähemalt tutvuda siit.