Smarta.ee blogi

Unusta kaablid: juhtmevaba laadija võib peita soovi korral ka mööbli sisse

Juhtmevaba laadimist pakkuvaid tooteid leiab turult ohtralt ning harilikult on need võrdlemisi sarnased: lauale asetatav must ketas või ristkülik, mis tuleb juhtmega seina ühendada. Seejärel tuleb telefon või muu nutiseade aluse peale asetada ja justkui võluväel hakkab telefoni aku täituma.

See on küll mugav, kuid tähendab ka seda, et kodu- või töölaua peal peab olema lisavidin, mis võtab ära väärtuslikku ruumi, mida saaks hõivata näiteks kohvitass, kui telefoni parasjagu laadida pole vaja. Selleks, et lauale ruumi juurde saada ning vähendada üleüldist kola hulka, tulevad appi Xtormi integreeritavad juhtmevabad laadijad.

Xtormi tootevalikust leiab erinevaid juhtmevabasid laadijaid, millest kõige huvitavamad on väikesed kettad, mis on võimalik peita mööbli sisse. Seega võib ka vähese näpuosavuse olemasolul monteerida töölaua sisse laadija: laud on nagu laud ikka, kuid ühes kindlas kohas saab hakata telefoni laadima.

Samuti võib paigutada laadija teiste mööbliesemete sisse, näiteks monteerida selle diivanilaua või öökapi külge. Telefon saab laetud seal, kus parasjagu asud ning ükski lisavidin ruumi ära ei võta.

Laadijaid on valikus erinevaid, kuid mõlemad neist pakuvad 10-vatist võimsust, seega täitub nutiseadme aku kiirelt.

Laadijate monteerimine on lihtne ning vajalik riistvara nende kinnitamiseks tuleb ostes laadijaga kaasa, seega ei ole vaja seigelda mööda ehituspoode, et vajalikke klambreid või kruvisüsteeme leida. Siiski, frees mööbli sisse vajaliku süvise tegemiseks peaks juba olemas olema.

Integreeritavad laadija saad endale soetada siit.