Smarta.ee blogi

Uus termin – fashion tech

Nutiseadmest on saanud meie igapäeva elu lahutamatu osa. Nutiseadmete valdkonna kuvand on maskuliinne. Laadimisjuhtmed ja akupangad on pigem olnud meeste teema.

Erinevatest moeblogidest on näha, et valdkond on muutumas ja naistele on nutiseadmest saanud samasugune akssessuaar, kui seda on kott ja kingad. Kaubamärgid on hakanud aina enam oma tooteid naistele suunama. Valdkonda on tekkinud uus termin – fashion tech. Eestikeelne vaste antud terminile võiks olla näiteks “moodne tehnoloogia”.

Fashion tech üks liidritest on Rootsi moe- ja elustiili kaubamärk iDeal of Sweden. iDeal of Sweden kollektsioonid on inspireeritud värskeimatest moelavadel nähtud suundadest. Fashion tech tootevalikus on moodsa disainiga kaalult kerged akupangad, millega saab telefoni täis laadida tervelt kaks korda, kaunite detailidega laadimisjuhtmed, mida on lihtne kotti mahutada kuna juhe on piisava pikkusega ja erinevate disainidega telefoniümbrised, mis aitavad täiendada iga naise välimust.

Lisaks atraktiivsele disainile on iDeal of Sweden tootevalik funktsionaalne ning tänu magnetlahendusele aksessuaare omavahel väga hõlbus kasutada. Magnetlahenduse abil saab telefoniümbrise kinnitada rahakottümbrise ja ka magnetiga iDeal of Sweden autolaadija külge.

iDeal of Sweden fashion tech tootevalik on saadaval ka Eestis – iDeal salongides ja Smarta.ee e-poes.