T1 blogi

Itaalia kotibränd Mandarina Duck jõuab Eestisse. Siin on kõik, mida pead selle kohta teadma

Nahktoodetele ja reisivarustusele spetsialeeruv Itaalia bränd Mandarina Duck avab sel sügisel T1 kaubanduskeskuses esimese kaupluse Eestis.

Nagu nimigi viitab, on 1977. aastal loodud brändi ikooniks imearmas mandariinpart, kes on suur reisija ja truu sõber. Värvilise sulestikuga rändlinnust võttis bränd snitti ka esimese kollektsiooni loomisel, mis koosnes erksates toonides nahktoodetest.

Mandarina Duck’i tooted on silmapaistvad ja kui oled juhtunud lennujaamas nägema mõnd erksat pagasit, siis arvatavasti on see on just selle brändi oma. Mandarina Duck on silma paistnud innovatiivsuse ja uudsete materjalide kasutamise poolest, ka on saanud auhindu disaini eest.

Brändi valik on suur ja lai: siit leiab nii naiste selja- kui ka kosmeetikakoti, samuti meestele mõeldud (aga loomulikult võib kanda neid ka naine!) portfelli ja kõhukoti. Kel soovi, saab eelistada erksat kollast või roosat, kes aga pole eredate toonidega sina peal, see saab katsetada tumesinist või musta isendit.

Kottide hinnad algavad 28 ja kohvrite omad 165 eurost. Kõik reisikohvrid on varustatud koodilukuga. Praeguse seisuga leiab Mandarina Duck’i kauplusi kogu maailmas ja loomulikult ka valitud lennujaamades.