Uudis

Eesti ehtebränd Leur sündis kahe naise soovist mõistliku hinnaga ehteid kanda

Farmaatsiaalal töötav Laura Veski ja igapäevaselt trüki- ja reklaamivaldkonnaga seotud Kirsi Eelmaa tegid Leuri ennekõike oma soovi tõttu kanda ehteid, mis oleks neile omased, mugavad kanda ja kättesaadava hinnaga.

Tundus, et kõikidele neile olulistele kriteeriumitele vastavat brändi siinmail polnud.

Täna on Leur noorte naiste jaoks töö, mida nad teevad päevatöö kõrvalt, ent pikemaks ajaks on neil suured eesmärgid. Nendest palusimegi Moe lugejatele lähemalt rääkida.

Kuidas need ehtevalik sünnib?
Ehtevalik sünnib meie kahe koostööl, ehteid valides peavad need mingit head emotsiooni meis tekitama, olles samal ajal põhjamaiselt minimalistlikud. Väga oluline on meie jaoks see, et need oleksid vastupidavad, made to last ja mugavad – sest kes tahaks iga kord käsi pestes sõrmuseid ära võtta.

Esimesed ideed ja partnerid oleme leidnud oma Aasia reisidelt, aga vaatame ka praegu pidevalt ringi selle pilguga, et leida partnereid, kes meie tingimustele vastaks ja mõtleme selles suunas, et tulla välja päris oma disainiga.

Kuidas olete nii mõistlike hindadeni jõudnud?
Meie kindel eesmärk algusest peale oli see, et hinnatasemes oleks variatsiooni, tänu millele leiab igaüks endale midagi.

Meie jaoks on oluline ka see, et inimene saaks luua meie valikust endale oma komplekti, st ost ei pruugi piirduda ühe paari kõrvarõngastega või ühe sõrmusega, ühte sõrme võib ka kaks sõrmust sobitada ja kui kõrvaauke on mitu, siis miks mitte mix and match’ida.

LOE KA: Kiirmoe brändi Revely asutanud Leeni Uibo ja Eva Natka lubavad riideid hinnavahemikus 6-60 eurot

Kes on teie inspiratsiooniallikad? Kelle ehteid ise armastate kanda?
Instagramist leiab palju inspiratsiooni. Me mõlemad oleme suured Triwa kellade fännid, New Vintage by Krissi käeehted on meil mõlemal olemas.

Kirsi lemmikuks on ka ühed Birgit Skolimowski hõbekõrvarõngad, mis olid eelmine aasta kuuse all. Ka Triinu Tiisel ja Lisa Kroeber võib lemmikute hulka arvata. Inspiratsiooni annab muidugi ka kõik reisidel nähtu, tagasi tulles on ikka pead uusi ideid täis.

Kus näete Leuri ja ennast viie aasta pärast?
Unistame suurelt – viie aasta pärast võiks Leur olla Soome ja Baltikumi turgudel tunnustatud bränd. Selleks ajaks võiks meie valikus olla ka eesti disaini sari ja ehted, mida ka mehed kanda sooviksid.

Kust Leuri ehteid osta saab?
Hetkel saab ehteid osta vaid meie veebipoest. Kindlasti tasub meid jälgida ka Instagramis, et olla kursis viimaste uudistega – näiteks sellega, et detsembris toimetame kõik eestisisesed pakid klientideni tasuta!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.