Uudis

Heidi Klumi lõõgastav nipp aitab enne tähtsat üritust kleiti ära mahtuda

Foto: Heidi Klum Instagram

Kuigi kadedusest võiks arvata, et ta ei pea vormi hoidmiseks midagi tegema, siis tegelikult see pole kaugeltki nii. Ta on vorminud oma sihvakaid jalgu ja kõhulihaseid juba ammustest aegadest alates. Ainuüksi kuulus olles ja niisama friikartuleid krõbistades ei püsi modellidki saledad.

Peale selle, et talle meeldib käia hommikuti New Yorgis mööda Hudsoni jõge jooksmas, veedab ta aktiivselt aega ka enda lastega ja käib koertega mägedes jalutamas.

Kuid vahel on temalgi tunne, et kõht on paistes kui õhupall ja miski ei taha nii hästi seljas istuda. Et sellist tunnet ei tekiks enne punasele vaibale minemist, teeb ta mõnusalt lõõgastava vanni. Ja mitte niisama tavalise sooja vee ja vahuga, vaid Epsomi ehk mõrusoolaga.

Foodin Epsomi sool 11,90 € (eliksiir.ee)

Väidetavalt on sellel tähtis roll tervisele ja üleüldisele heaolule. See pidavat vähendama stressi, suurendab verevarustust lihastes ja nahas. Kuid kõige olulisem põhjus, miks Heidi seda kasutab: sool vähendab paistetust ja väljutab mürke.

Tasub proovida, kuid kindlasti ei tohi unustada, et saleda figuuri aluseks on tasakaalus toitumine ja liikumine. Muide, Heidi alustab hommikut puuviljadest või marjadest tehtud smuutiga. Mmm, vitamiinid …

?R?E?L?A?X❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

sooooo fun ?

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.