Uudis

Kuidas kanda peale jumestuskreemi kui tõeline meigiproff?

Foto: Unsplash

Lapik meigipintsel

Lapiku vahendi puhul võid ette kujutada, et su nägu on justkui lõuend. Väga romantiline metafoor, kuid see annab ka vihje, kuidas sa peaksid kreemi peale kandma.

Nimelt pead sa liikuma väikeste tõmmetega näo keskosast väljapoole. Kui on näha veel ebatasasusi, siis hajuta need kohad tupsutades ühtlasemaks. Muide, hoia meeles vanaema või ema tarkussõnad, et ühtegi ilutoodet ei tohi peale kanda suunaga alla, sest nii kaotab nahk kiiremini elastsuse.

MISSHA jumestuspintsel 15,99 € (Kaubamaja)

Stippling-pintsel

Stippling-pintsliga saad lapikuga võrreldes oluliselt õhema tulemuse. Kanna sellega jumestuskreemi peale tupsutades, mitte tõmmates. NIi jäävad nahale imepisikesed väikesed täpikesed, mis annavad kokku sulades õrna ja kumava katvuse. Pst, võid sellega peale kanda ka põsepuna, sest nõnda jääb värv eriti loomulikuna.

125 Stippling 15,50 € (zoeva.ee)

Ümmargune pintsel

Ümmarguse pintsli lai pind võimaldab jumestuskreemi kanda peale kiirelt ja katvalt. Selle kasutamine on küll kõige kaootilisem, sest võid seda teha nii tupsutavate kui tõmbavate liigutustega. See sõltub peamiselt jumestuskreemi tekstuurist, kuid patsutades jäävad üldjuhul kõik vedelad tooted paremini peale.

NYX Professional Buffing pintsel 17,99 € (Kaubamaja)

Meigisvamm

Svammiga on sul võimalik saavutada ilus loomulik jume. Samuti saad sellega katvust n-ö reguleerida. Kui soovid õrna ja kumavat tulemust, siis tee see enne kasutamist niiskeks. Nõnda ei ima käsn liigselt jumestuskreemi sisse ja saad peale kanda õhukese kihi. Kui tahad tugevamat resultaati, jäta selle märjaks tegemine vahele ja kanna jumestuskreemi kiht-kihilt peale.

Beautyblender Swirl 18,90 € (Tradehouse)

Näpud

Aga miks mitte! Kui on kiire, siis need on ju kohe käepärast: ainult pese need enne puhtaks! Seejärel pigista jumestuskreemi randme siseküljele, et määre n-ö üles soojeneks ja kanna peale ringjate liigutustega, nagu masseeriksid nägu. Paljude meigikunstnike jaoks on see parim tehnika, millega saavutada täiuslik tulemus.

Foto: Unsplash

 

Ja muidugi ärge unustage pintsleid pesta!

 

 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.