Uudis

Kuidas meeldib? Gucci kõmuline kampaania on jaotanud ilusõbrad kahte leeri

Foto: tootja

Gucci värske reklaamikampaania, mis tähistab ühtlasi Itaalia luksusbrändi tagasitulekut ilumaailma, on tekitanud fännide seas parajat poleemikat: leidub neid, kes peavad seda geniaalseks, aga ka neid, kes on firmas ääretult pettunud.

Nimelt tuli Gucci pärast kolme aastat kosmeetikavaldkonnas valitsenud vaikust välja 58 eri toonis huulepulgaga, mida saab kanda nii huultele ja põskedele kui ka kasutada lauvärvina, vahendab Nine.

Kampaaniafotod on iseenesest lihtsad ja konkreetsed – tunnustatud Briti fotograaf Martin Parr on jäädvustanud 1980ndate reklaamide stiilis kangelannade suud. Kõige suuremat vastukaja on tekitanud aga Ameerika bändi Surfbort laulja Dani Milleri oma, mida ei kaunista ideaalsed valgendatud hambad. Paljud Gucci fännid – Instagramis on neid üle 33,7 miljoni – heidavad reklaamile ette, et see ei pane neid mingil juhul huulepulka ostma. Ja esialgu näivat pahastele moesõpradele, et tegemist on meemiga.

Loomulikult leidub neidki, kes on tänulikud, et bränd kujutab n-ö tavalise inimese hambaid. “Foto ei pea olema töödeldud, et olla kaunis,” sõnas üks kommentaator.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.