Mood

Kümme asja, mida mehed ei tohiks kunagi kanda

1. “Naljaka” sõnumiga T-särgid
Sloganitega T-särkidel on oma aeg ja koht. See koht on koduseinte vahel. Kanna neid ööriiete asemel või kodus, et kedagi naerma ajada (kui teil on sarnane huumorimeel).

AliExpress

2. Liiga palju aksessuaare
Aksessuaarid annavad individuaalsust. Kui su riietusest on midagi puudu, näiteks väike detail või värvikas aktsent, siis heida pilk aksessuaaride suunas, kuid ära mine liiale. Pole vaja välja näha nagu jõulupuu.

AliExpress

3. Kandilise ninaga kingad
Ei ole ühtegi põhjust, miks sa peaksid neid kandma. Need polnud kuigi kaunid 1990-ndatel ja pole ka praegu.

AliExpress

4. Ebamäärase pikkusega püksid 
Tahad hästi istuvaid lühikesi pükse? Siis eelista selliseid, mis ulatavas ülespoole põlvi. Loomulikult ei pea me silmas ultrakitsaid hot pantse või chino-stiilis lühikesi pükse.

AliExpress

5. Liiga liibuvad või suured riided 
Istuvus on stiilsuse üks olulisemaid võtmesõnu. Kui riided ei istu su seljas hästi, siis see lihstalt ei näe hea välja. Ära kanna asju, mis oleks sulle justkui nagu selga maalitud. Ja kindlasti ära kanna liiga lohvakaid riided.

bestcustomshirt.com

6. Liiga sügava V-kaelusega pluus
See oli trendikas mõned hooajad tagasi, kuid suri väga kiiresti välja. V-kaelusega särgid on täiesti okeid, aga kindlasti mitte sellised, mis paljastavad absoluutselt kõik. Jäta midagi ka üllatuseks.

deadgoodundies.com

7. Sätendavad särgid
Tead ju küll neid särke, mida mehed tüüpiliselt ööklubis kannavad, et silma paista. Mõistame, et vahel soovid tähelepanu saada, kuid see särk pole selleks ainuke võimalus. Usu, leidub palju paremaid viise.

AliExpress

8. Sandaalid ja (valged) sokid 
See lihtsalt ei tööta.

9. Ülisuured logod 
Lihtsalt sellepärast, et kulutasid oma kuupalga Armani särgi peale, ei tähenda, et peaksid käima ringi sellisega, millel on suur (SUUR!) logo peal.

Asos

10. Kottis madalad teksad
Kottis teksad ja veel sellised, mis paljastavad su aluspesu, on üks hirmsamaid “leiutisi”moeajaloos. Palun osta endale normaalsed püksid!

AliExpress