Ilu

Ära põe: nii saad higilõhnast lahti deodoranti kasutamata

Foto: Unsplash.

Välja minnes ei pruugi olla deodoranti kaasas, ent tundes higilõhna saad nende nippidega prantsuse odöörist lahti. Ära ainult paanitse.

Lähim tualettruum

Otsi üles esimene WC, mis jääb silma. Võta suund sinna ja pese seebi ja veega kaenlaalused puhtaks. Selles ei ole midagi häbeneda. Tõenäoliselt oskavad teised naised end olukorraga samastada ja ei vaata veidra pilguga.

Desinfitseerivad vahendid

Kui julgust nii palju ei ole, siis vahest on kaasas või leidub kellelgi teisel käte desinfitseerijat või niiskeid salvrätte. Nendega saad neutraliseerida higilõhna ja värskendada keha.

Tsitrus päästab päeva

Desinfitseeriv vahend võib olla liiga palju nõutud, sest kõik ei ole obsessiiv-kompulsiivse häirega nagu tuntud seriaalikangelane Monk. Ent vahest leiad sidrunit või laimi, millega käia kaenaalused üle. Muide, seda trikki teeb laulja Kristel Aaslaid, kes värskendab end niiviisi vajadusel olles peol.

Alati on variant …

Kasutada õhuvärskendajat. Selle eesmärk ei ole keha lõhastamine, aga mis sa viimases hädas teed. Ära ainult kehale liiga lähedale lase, sest nõnda võid teha nahale liiga.  Ümbritsetuna apelsini- või piibelehearoomist ei tunne keegi enam muid odööre.