Mood

Blogija Meryl Mägi ei pelga värve ega raamidest välja astumist

Foto: Külli Rummel

Kaunis blogija Meryl Mägi jäi meile silma Max&Co stiilselt moeõhtult. Neiu kandis kleidi asemel üleelusuuruses ereroosat kampsunit, mis mõjus väga ägedalt.

Mis sul seljas on ja miks otsustasid just sellise outfit’i kasuks?

Kannan pildil kampsunit Monkilt, kingi Misspapilt ning Guessi kotti. Outfit oli mul mõtteis juba ammu, aga just sel päeval, kui toimus Max & Co sügistalvise kollektisooni esmaesitlus Viru keskuses, oli ka ilm lõpuks selleks lubav.

Olen alati kandnud selliseid suuri pikki kampsuneid koos ülepõlve saabastega, kuid seekord muutsin asja pisut teistsugusemaks ja lisasin hoopis nööritud kontsakingad.

Kui palju on su riidekapis nende brändide tooteid?

Palju! Peaaegu kõik, mis mu kapis on ägedalt üleelusuuruses, on just Monkilt, kuna nad panevad selliste riietega kümnesse. Minu lemmikuks on tohutu suur roosa puffer-mantel, mida sõbrad pidasid vatitekiks, kui seda nägid.

Misspapiga on mul aastaid kestnud koostöö, hangin endale sealt peamiselt hooajalised trendid. Guessi on mu kapis ka vast rohkem kui teisi brände.

Kas oled varem ka kandnud kampsunit koos kingadega?

Kindlasti mõnd lühemat varianti, mille juures püksid või seelik, aga kingi koos pika kampsuniga kannan esimest korda.

Foto: Külli Rummel

Mis on sinu nõuanne inimestele, kes tahaksid sarnast looki proovida? Mida peaks silmas pidama?

Kindlasti peaks silmas pidama, et kampsun oleks ikka piisavalt pikk ega paistaks tagant või eest läbi. Vastasel juhul tuleb kindlasti all kanda midagi lisaks, et ei juhtuks moeäpardust.

Mis on su nõuanne meigi osas, kui katsetada erksamate ja silmatorkavamate värvidega?

Kuna tegemist on iseenesest juba üsna värvika lookiga, hoidsin meigi väga neutraalse ja soengu lihtsana. See võib olla muidugi tingitud sellest, et mul on blond juuksevärv ja heledam jume.

Aga keegi tumedama pea ja jumega kannaks välja sama looki hoopis punaste huultega. Igatahes on neutraalne  meik kindlapeale minek ja näo võib panna särama hoopis ehetega.