Mood

Craftory uus erikollektsioon kannab templit “naistesõbralik”

Craftori uus erikollektsioon #pilvehall

Eriseeria #pilvehall on Craftory asutaja Mihkel Männiku sõnul esimene samm uuenduslikust plaanist jätta tootearenduses ja disainis selja taha nii mõnigi varasem reegel. “Võtame kursi seni klassikalistelt ja pigem maskuliinsetelt nahatoonidelt kergemate, helgemate ja pastelsemate poole. Varasemast enam lähtume ka naisklientide ootustest ja eelistustest,” räägib Mihkel.

Ridikül “Model Clutch” Craftory uuest erikollektsioonist #pilvehall. Hind 121 €

Kuigi kogu Craftory tootevalik on oma olemuselt sooneutraalne, saab #pilvehall esimesena nahatöökoja eriseeriatest peale tingliku templi “naistesõbralik”. See on ühtaegu õrn, aga konkreetne, ajatu, aga kaasaegne ning ehk isegi pisut üksluine, aga see-eest sada protsenti pretensioonitu seeria.

Kott “Pisi Sekk” Craftory uuest erikollektsioonist #pilvehall. Hind 551 €

“Pilvehalli puhul inspireeris meid halli värvuse vastuolulisus,” ütleb asutaja Mihkel Männik. “Uuringute põhjal seostatakse halli enim sõnadega üksluisus, igavus, ebamäärasus, vanadus, tuimus. Aga ka ajatus, vaikus, õrnus, lootus, rahu ja tagasihoidlikkus. Kõik oleneb perspektiivist ja just see ongi põnev,” lisab ta.

Käekott “Model Tote” Craftory uuest erikollektsioonist #pilvehall. Hind 351 €

Juba kevadel on oodata ka Craftory esimest ainuüksi naistele suunatud terviklikku erikollektsiooni, mille puhul ei ole uudne enam mitte lihtsalt nahatoon, vaid täiuslik keskendumine uutele naistele suunatud toodetele.

Rahatasku “Paljas Portmonee” Craftory uuest erikollektsioonist #pilvehall. Hind 41 €

Pilvehall erikollektsioon on nüüd saadaval nii veebipoes kui Craftory välkpoes Viru Keskuse 1. korruse aatriumis (E-P 10-21). Hinnad jäävad vahemikku 31-551€.

Crafotry ägeda moeseeria leiad märtsikuu värskest Moest!