Mood

Diana Arno ehtekollektsioon sündis koostöös Tanel Veenrega

Ühendades klassikalised siluetid voogava siidi ja trendilõigetega, tõstab Arno uusim kollektsiooni keskpunkti müstilise lindnaise, kes sirutab oma tiivad lihtsatest särkkleitidest rikkalike rüüsidega dekoreeritud esemeteni. Kleitidele, pluusidele ja seelikutele maalitud suled ning ornamendid on valminud koostöös Eesti tuntud illustraator Anneli Akindega.

Lisaks kevadkollektsioonile esitleb Diana Arno Tallinn Fashion Weeki raames ka oma päris esimest ehtekollektsiooni, mis valmis koostöös armastatud ehtekunstnik Tanel Veenrega.

Kust tekkis idee luua ka esimest korda ehtekollektsioon?

See idee on tegelikult juba ammu peas küpsenud, kuid nagu heade asjade puhul tavaks, kulub kavandi joonistamisest kuni lõpptulemuse valmimiseni paratamatult palju aega. Sel korral otsustasime pead ja käed kokku lüüa Tanel Veenrega, kellega oleme juba mingit aega koostööd teinud, kasutades tema ehteid pildiseeriates ning videodes.

Millist tüüpi ehted kollektsiooni kuuluvad?

Kollektsioonis on esindatud valik kõrvarõngaid ning kaelaehe. Kõik ehted on inspireeritud Diana Arno kollektsioonivärvidest ning moemaja  kangaprindist – keskmeks on sulekujutis, mis peegeldub nii kangastelt kui ka kollektsiooni olemusest, mis kiirgab linnusulele omast õhulisust ja kergust.

Mis on toodete hinnad ja kust osta saab?

Ehete hinnad jäävad vahemikku 59-175 eurot, paljude mudelite puhul on kasutatud poolvääriskive ning Tanel Veenre loomingule omaseid puidust kõrvamarju. Ehteid saab pärast moenädalat soetada veebipoest ning uuest showroom’ist, mis lööb juba märtsis uksed lahti.

Kas on edaspidigi oodata ehteid uue kollektsiooni juurde?

Lisaks kevadkollektsioonile, saabuvad müüki ka 2018-2019. aasta sügistalvised ehted, mis on inspireeritud talvekollektsiooni toonidest, mida esitlema juba 23. märtsil Riga Fashion Weekil.

LOE KA: Märtsis toimuval Riia moenädalal näeb ka Eesti disainerite loomingut