Mood

Eesti bränd Hella Hair äratas ellu kunagise moelemmiku

Kolorista Marleen Pärkma märkas, et ta klienditel on vajadus juuksesõbraliku kummi järele, mis oleks samas äge ja silmatorkav. Kuna Eestis veel sobilikku brändi polnud, pidi ta selle ise looma.

Miks just paksud patsikummid? Mäletatavasti olid need tükk aega täiesti moest väljas ja isegi legendaarne seriaalitegelane “Seksist ja linnast” viskas nende üle nalja.

Aga miks mitte? Scrunchie võib tunduda ehk kiirmoena, kuid võid üllatuda selle pisikese aksessuaari praktilisuses. Sellest võib saada asendamatu igapäevane aksessuaar.

Koloristina näen iga päev klientide seas vajadust ühe tubli juuksekummi järele, mis oleks juuksesõbralik, kuid millel oleks iseloomu ja ilu. Kui sirvisid aasta tagasi ajakirja Vogue, meenus, kuidas ema mulle ja õele kunagi scrunchie’sid õmbles, ning see jäi mind kummitama. Kuna eelistan üha enam Eesti brände ja ühtegi juukseaksessuaaridele spetsialiseeruvat turul veel polnud, siis otsustasingi, et “nüüd või ei kunagi” ja sündiski bränd Hella Hair (tõlkes kuradima ägedad juuksed).

Mille poolest on need etemad tavalisest patsikummist?

Pärast erinevate tekstiilide katsetamist valisime kangaks sameti, sest see ei libise ja hoiab juukseid terve päev kindlalt paigal. Kvaliteetne samet on pehme, ei kisu ega tiri juukseid. Seda on väga kerge pesta: lihtsalt viska masinasse koos ülejäänud pesuga.

Hella Hair scrunchie on ka ümber randme kandmiseks ilus. Samuti pakume taaskasutuse võimalust. Kui selle kumm välja venib, ei pea viskama Hella Hairi patsikummi prügikasti, vaid on seda on võimalik saata meie hooldusesse. Vahetame kummi välja ja scrunchie’t saab edasi kanda.

Hella Hairi patsikummid.Foto: tootja

Mida võib valikust leida?

Üle 35 erineva värvitooni ja valik täieneb pidevalt. Oleme disaininud kõigile juuksetüüpidele mõeldes kolm erinevat suurust (Basic, Petite, Mini), mis sobivad nii paksudele kui õhukestele kiharatele, et kõik leiaks omale just selle sobiva. Kõik Hella Hair scrunchie’d on valmistatud käsitsi ja suure armastusega.

Millised on lähiaja plaanid, kas kollektsioon täieneb?

Kuna suvi tõotab tulla moemaailmas väga värvikirev, siis on Hella Hair selleks juba valmis ja mai keskpaigas lansseerime Neooni Limited Collectioni, mis tõotab tulla väga vallatu.

Hella Hairi looja Marleen meenutas Vogue’i lugedes lapsepõlve ja helged mälestused jäid teda kummitama.Foto: erakogu

Kus on tooted müügil, milline on hinnaklass?

Leiad need Solarise keskuse disainipoest Levi, Telliskivis asuvast Talist ja peatselt ka Tallinna kaubamajast. Loomulikult saab Hella Hairi tooteid osta ka meie internetipoest. Hella Hairi scrunchie hind on olenevalt suurusest 15-20 eurot.