Disain

Eesti disainistuudio Oot-Oot tuli korraga välja kolme uue stiilse mööbliesemega

Tumba POP.

Põhjamaise käekirjaga Oot-Oot üllatab meeldivalt väikeste kodude omanikke: populaarsest diivanist Leaf on nüüd ka väiksem versioon Leaf Mini. Mini on küll väiksem, ent seda ainult mõõtmetelt, mitte disainilt. See on kompaktne nurgadiivan juba populaareseks kollektsioonis. Valikus on erinevad jalad ja ka uued kangad!

Nurgadiivan LEAF MINI.

 

Tumba POP.

Uus tumba POP on lahe ja praktiline kaaslane igas elamises. Kasuta tugitooli ees jalgade toetamiseks, diivani ees lauana või voodi kõrval öökapi asemel.

Kuid mis peamine, POP pakub sulle ja sinu külalisele alati istet! Valikus on kaks kangatüüpi.  Alati stiilne villane Wooly ja praktiline ning kergesti hooldatav kangas Stella.

 

Tasakaaluks on ka hea uudis ka neile, kellele meeldib laiutada ja on võimalus laiutada. Uus diivan Bold on julge lahendus neile, kes soovivad oma ruumi midagi ehedat kuid samas lihtsat. Diivani olemust iseloomustab kerge boheemlaslik lohvakus mida aitab välja tuua sulevooderus ning rõhutatud lõiked. Bold on mooduldiivan tänu millele on võimalik nurga-, istme- ja tumbamoodulitega luua just täpselt nii suur ja sobiva kujuga diivan kui vaja. Suur istumissügavus jätab ruumi paljudele patjadele ja on praktiline ka külaliste majutamiseks.

Diivan BOLD.