Ilu

Eesti noorele jumestuskunstnikule meeldib šokeerida inimesi

NYX FACE AWARDS 2016 ENTRY LOOK Foto: erakogu

Erandiks ei ole ka Eesti, kus asjaarmastajate jälgijaskond aina laieneb. Esialgu küll tagasihoidlikema numbritega, kuid juba on märgata mõningaid, kes teistest eristuvad.

Üheks selliseks on Loviise-Jonna Tampuu (23), kelle peamiseks kireks on just nimelt jumestuskunst. Tema jaoks on nägu nagu lõuend, millele võib absoluutselt kõike maalida.

Foto: Artistrybyljt Instagram

“Mulle väga meeldib teha argipäeval oma välimus eriliseks. Isegi kõige tavalisema meigi puhul on see ikkagi võimalik,” kirjeldab Loviise Jonna. Näiteks lisab ta näole südame- või tähekujulisi litreid ja eelistab mustale lainerile värvilist.

Foto: erakogu

Talle meeldib šokeerida tänaval inimesi oma kunstiga, kui on kodus peegli ees midagi eriti lahedat loonud. Küll ei tulene see Loviise Jonna vajadusest tähelepanu järele ega tavalisest edevusest, vaid ta soovib, et inimesed tuleksid  mugavustoonist välja ja eksperimenteeriksid rohkem värvidega.

Foto: erakogu

Teda ennast inspireerib elu üleüldiselt: loodus, muusika ja värvid. “Mulle väga meeldib uurida astroloogia kohta. Teen vahepeal ka ise ehteid ja kokkan. Uurin erinevate maailma teemade kohta ja kogun informatsiooni.”

Tulevikus soovib Loviise Jonna end jumestamises arendada, et anda inimestele võimalus olla veelgi erilisemad ja kaunimad.

Jälgi Loviise-Jonnat Instagramis.

Foto: erakogu