Ehtedisainer Kriss Eglite: “Tundkem uhkust oma keele ja maa üle”

  • Ehtebrändi New Vintage by Kriss looja ja disainer Kriss Eglite jagas meiega kolme järgmise aasta moetrendi, mis on kindlasti in.

Foto: Katrina Tang

Romantiline kosmonaut
Leia inspiratsiooni ufodest, tähistaevast ja NASA-st. Olgu selleks siis kiri pusal, kosmosesüstiku kujuga käekott või hoopis metalselt helkivad püksid. Piisab paarist temaatilisest aktsendist, pole vaja “täisskafandrit” selga panna.

Kott 229 € (Coach)

Pastellid
Traditsiooniliselt on kevadeks moes jälle kõik pastellid. Õnneks vist on viimaste aastatega kõigil ka midagi pastelset kindlasti kappi tekkinud, seega polegi kohe vaja poodidesse joosta.

Eriti trendikas on mängida kihtidega ja ühe värvi eritoonidega. Ka ehete puhul võib talvised toonid vahetada hoopis õrnalt helkleva roosa kvartsi vastu.

Kampsun 29,99 € (H&M)

Emakeel on oma keel
Tundkem uhkust oma keele ja maa üle. 2018. aastal on eriti lahedad need tooted, millel on ingliskeelse tsitaadi asemel hoopis eestikeelne. Jagame maailmaga oma emakeelt! 

Selleks sobib nii mõnusa kirjaga T-särk kui ka graveeringuga ehe. Miks mitte alustada päeva kaelakeega, mis meile meelde tuletab, et kõik on võimalik?

Kaelakee 49 € (New Vintage by Kriss)