Mood

Ettevaatust! Tarbijakaitseamet hoiatab Eesti veebipoe Fashaddict eest

Foto: kuvatõmmis

Viimastel nädalatel on järjest enam pöördunud inimesed tarbijakaitseametisse ja tarbijavaidluste komisjoni, kuna ei saa OÜ FashAddict veebipoest kaupa lubatud ajal kätte. Samuti on jäänud neile ostusumma tagastamata, annab Tarbijakaitseamet teada. Amet lisas FashAddict OÜ e-poodide musta nimekirja.

Tarbijakaitseamet rõhutab, et olukorras, kus kaupleja on andnud tarbijale korduvat väära teavet kauba kohaletoimetamise aja kohta, on ostjal õigus lepingust taganeda ning saada makstud raha tagasi. Praeguse seisuga on tarbijavaidluse komisjonis lõppenud menetlus kolme avalduse osas, mille tulemusel otsustati, et ostja õigusi on oluliselt rikutud.

Tarbijakaitseamet on alustanud FashAddicti suhtes järelevalvemenetluse ning teinud ettekirjutuse, millega kohustas ettevõtjat lõpetama tarbijatele ebaõige informatsiooni edastamise, tagama tarbijatele asjakohase klienditeeninduse ning viima veebilehel avaldatud lepingueelse teabe seadusega kooskõlla. Kui ettevõtja ettekirjutust ei täida, on ametil õigus rakendada sunnivahendeid.

FashAddict kirjeldab end kui üht stiilsemat veebikaubamaja, kust leiab “kaunis naine endale igaks ürituseks outfit’i, milles Ta tunneb end enesekindlalt ja mida kõik kadestavad.” Pood sai alguse 2010. aastal Buduaari B-turu keskkonnas ning kahe aasta eest pandi alus pesubrändile L’Airelle Label, mida olevat saatnud edu nii Eestis kui välismaal.