Maailm ja maitsed

Kõige enam guugeldatud reisisihtkohad

Barcelona. Foto: Johan Mouchet/Unsplash.com

Ehkki aasta täis orkaane, maavärinaid, terrorirünnakuid ja vulkaanituhka tekitab tunde, et kellelgi pole tahtmist kuhugi reisida, on reisimine jätkuvalt polulaarne, kinnitavad Google’i kokkuvõtted reisiteemalistest otsingutest.

Need on sihtkohad, mille kohta inimesed kõige enam reisiinfot otsisid sel aastal ja mis tegid möödunud aastaga võrreldes kõige suurema tõusu.

1. Las Vegas

Linn, mis on alati olnud hästi veedetud aja sünonüümiks elas üle ohvriterohke terrorirünnaku muusikafestivali ajal ning on suutnud ennast uuesti tõestada hea puhkusepaigana.

2. Barcelona

Hispaania on nimetatud kõige paremaks puhkuseriigiks ja vaatamata Kataloonia poliitilistele sündmustele on see linn turistide südamed igaveseks võitnud.

3. Myrtle Beach, Lõuna-Carolina

Fantastilised rannad ja rannabaarid on sellest teinud palju rohkemate kui ainult ameeriklaste lemmiksihtkoha.

4. Aspen, Colorado

Aspen on üks trendikamaid talvepuhkuse sihtkohti ja see on midagi palju enamat, kui lihtsalt üks paik, kus läbipõlenud Manhattani äriinimesed närve ravimas käia saavad. Fantastilised suusarajad talvel ja muusikafestivalid suvel köidavad kõiki.

Foto: Pierre Herman/Unsplash.com

5. Punta Cana, Dominikaani vabariik

Orkaani laastustöö järel on turistid saarel väga oodatud ja riik teinud kõik, et nad tagasi meelitada – ilmselgelt edukalt.

6. Maldiivid

Paradiisisaared, mida peetakse vaid mesinädalate jaoks sobivaks sihtkohaks, on end tõestamas väga erineva eelarvega inimeste ühe eelistatuma puhkusesihtkohana.

7. Turks ja Caicos

Orkaanist räsitud hotellid on taas avatud ning puhkajad tunnevad end suurepäraselt. Ilmselgelt on sõna paradiisirandadest taas liikvel.

8. Bali

Järjekordne kuulus tuhapilv, mis lennuliiklus emitmeks päevaks seiskas ei ole huvi Bali saare vastu vähendanud. Ja ehkki mitu riiki soovitavad oma kodanikel sinna lendamist edasi lükata, sest vulkaan pole veel tukkuma jäänud, on legend saarest nii suur, et vähesed võtavad seda kuulda.

9. Cancun, Mehhiko

Maailma ühte populaarsemat rannapuhkuse kohta tabanud orkaan tegi kindlasti murelikuks paljud, kes sinna talvise puhkuse planeerinud olid ning otingumootorilt infot palusid. Kõik on taas rahulik ning vähe on kohti, mis perfektse päevituse saamiseks paremini sobiks.

10. Bermuda

Aasta tagasi nimetas Google selle üheks sihtkohaks, kuhu aastal 2017 kindlasti reisima peaks – näib, et inimesed on head nõu kuulda võtnud.