Ilu

Igapäevased iluäpardused, mis võtavad silmanurga märjaks

Foto: Unsplash

Vahel ei lähe iluprotseduurid just kõige libedamalt.

Sulanud huulepulk

Oled ostnud uue huulevärvi ja pistad selle kätekotti. Üks hetk võtad selle välja, et hakata suud võõpama, kuid pulk on nii pehme, et vajutad selle pooleks. Seepeale tahaks ahastusest silmad sulgeda ja küsida: “Miks küll ometi nii pidi minema?”

Bourjois Rouge Velvet 9,95 €, loverte.com.

Kildudeks purunenud lauvärv

Oh seda rõõmu, kui avastad meigikotti lahti tehes hunnik värvilist puudrit, mis on ära määrinud ka teised tooted. Ei jää muud üle kui puru kokku korjata ja vahendid puhtaks pesta.

Chanel Les 4 Ombres Multi-Effect lauvärvipalett 48,95 €, loverte.com.

Niredena voolav ripsmetušš

Oled jumestuse kallal näinud vaeva juba tunde (no peaaegu) ja teinud kõik, et mõlema silma meik näeks ühesugune välja. Lähed sirgel seljal välja ja esimese tuuleiiliga hakkavad voolama pisarad, mis muudavad kogu jõupingutuse üheks suureks laiguks.

theBalm Scuba veekindel ripsmetušš 18,90 €, Tradehouse.

Küünte värvimine

Vasaku käe küüned on kenasti ära värvitud ja aeg on alustada parema poolega. Tundub nagu aju lakkaks töötamast, sest korraga oleks justui kaks vasakut kämmalt, millest kumbki ei kuula sõna. Suure pingutuse peale õnnestub kindlasti ka juba pealekantud värv maha nühkida.

Zoya Remove küünelakieemaldaja (60 ml) 6,50 €, Tradehouse.

Lendav patsikumm

Hobusesaba on kaunilt kuklasse silutud, tõmbad patsikummiga ühe keeru peale. Teine keerd tuleb juba natukene vaevalisemalt ja samal sekundil juba lendab patsikas toa seise nurka. Ei ole soengut ja peab leidma uue vahendi juuste kinnitamiseks.

Invisibobble patsikumm (3 tk) 3 €, Tradehouse.