Ilu

Iluäpid teevad kaunis olemise lõbusamaks

YouCam

Hea võimalus korraldada üks virtuaalne muutumismäng, katsetades erinevaid meigitooteid – põnevaid huulepulki, julgeid lauvärve, mida muidu proovida ei tihkaks. Milline suurepärane võimalus avastada endale uusi lemmiktoone ilma suurema peavaluta!

L’oreal Makeup Genius

Reaalajas kaameraga äpp, mis toimib nagu peegel – sea mobiil vaid näo ette ja asu nautima virtuaalset meigikunsti. Liiguta ja vaatle end erinevast küljest, katseta uusi tooteid ja vanu lemmikuid.

Hair Color

Kui leiad omale sobivaima juuksevärvi, siis halbade juuste päevi enam ei ole. Tee endast neutraalsel taustal foto ning asu katsetama erinevaid toone, mis annavad soengule uue dimensiooni ja värskuse.

Beautylish

Uusimad ilu-uudised ja trendid, vajalikud meiginipid, tuhandete ilutoodete arvustused, soengud, küünedisain, punutised, meigiõpetused – kõike, mida hing ilumaailmast teada tahab, seda äpp uudistada ka pakub.

Think Dirty

Sinisilmselt ei usuta enam ammu, et kõik ilutooted on kemikaali- ja mürkainete vabad. Äpp annab ülevaate toodetes sisalduvatest kahjulikest koostisainetest, võimaldades tootekoodi skännides saada infot rohkem kui 305 000 toote kohta.

 

 

Märksõnad: