Ilu

Seitse kiiret ja soodsat ilunippi

Foto: Unsplash

Kulmude korrastamiseks piisab ka juukselakist

Kui meigikotis ei ole kulmugeeli, siis on selle suurepäraseks asendajaks tavaline juukselakk. Piserda lakki väiksele meigiharjale, kammi kulmud sellega läbi ja korras need ongi.

Kuumuta koolutajat fööniga

Kuigi on olemas kuumenev koolutaja, pole mõtet kõike endale hankida. Sõbralik soovitus: kuumuta ainult koolutaja ülemist osa, sest muidu kõrvetad näpud ära.

Kasuta raseerimiseks beebiõli

Tõeliselt siledaks tulemuseks kasuta beebiõli, mis võimaldab žiletil nahale oluliselt lähemalt raseerida kui selleks mõeldud vaht.

Saa punnidest lahti suuloputusvahendiga

Ei tea, mis kosmeetikud selle peale kostaksid, kuid suuloputusvahendites olev alkohol kuivatab punni ja takistab selle edasi arenemist.

Reisides pane kergesti purunevate meigitoodete sisse vatipadi

Tead seda tunnet, kui lemmikpõsepuna on purunenud miljoniks tükiks? Selle vältimiseks pane karbi sisse vatipadjad (nii palju, kui mahub), mis kaitseb põrutuste eest.

Paksemate ripsmete saavutamiseks kasuta beebipuudrit

Ripsmetušš ei toimi väga hästi? Puista pärast esimest tušikihti ripsmetele vatitikuga beebipuudrit (sobib ka tavaline puuder) ja värvi seejärel need uuesti üle. Vajadusel kammi ripsmed harjaga läbi.

Võta vanni koos teepadjakestega

Kui vannisoola pole parasjagu käepärast, piisab ka nahka puhastavast rohelisest teest. Lisa vanni viis-kümme teepatja ja lase veel voolata.