Mood

Janika Tänak ei naudi omapäi poodlemist: “Mulle meeldib uuendada garderoobi personaalse nõustamise või stilisti abiga”

Kelle looming on sul seljas?

Liina Steini siidkleit Milena Grace.

Miks otsustasid just selle kasuks?

Valikus oli veel paar kleiti, aga see osutus just selleks õigeks. See kohe oli selline mõnus ja kerge. Ei saa üle ega ümber sellest, et minu abikaasa on musta kleidi usku. Kui valikus on ka must, siis on vastus ette teada, pole mõtet temalt küsidagi. Mitte et ma seda teinud oleks.

Kas kandsid seda kleiti esimest korda?

Jah, valisin spetsiaalselt selleks ürituseks.

Kas su riidekapis leidub veel Liina Steini loomingut?

Jah, mul on veel mõned Liina Steini kleidid.

Kui palju leidub su riidekapis üldiselt Eesti disaini? Kui jah, kes on su lemmikud?

Kui aus olla, siis ega mul palju Eesti disainriideid ole. Nagu mainitud, siis mõned Liina Steini kleidid, kuid riideid leidub ka Tallinn Dollsilt ja Iris Janvierilt. Lilli Jahilolt on mu pulmakleit, mida annab tegelikult tänu selle lihtsusele ka suvekleidina kanda.

Olen suhteliselt kehv ostleja. Mulle meeldib garderoobi uuendada personaalse nõustamise või stilisti abiga, siis saab kiirelt ja asjalikult tehtud. Ma kohe üldse ei naudi riidepoodides uitamist ja otsimist. Panustan selle aja oma perele ja sõpradele. Kindlaid brändi eeslistusi ei ole väga tekkinud. Peaasi et oleks mugav, kvaliteetne ja meeldiks.

Eesti disainehteid on veidi ka. Kõrvarõngaid nimelt. Suuremad tegijad minu ehtekarbis on Tanel Veenre ja Birgit Skolimowski.

Näete mõlemad väga head välja. Kas planeeriste koos, mida selga panna, et sobiksite omavahel kokku?

Aitäh! Eks ikka koos välja minnes tuleb sellele mõelda. Sellises stiilis üritused on meestele minu meelest suhteliselt lihtsad. Tavaliselt on peavalu ikka naistel. Olime otsustanud, et Ott paneb smokingu ja kleiti valides pidasin seda silmas.