Kultuur

Joogafestivali peaesineja on imekauni tämbri ja tunnetusega muusik Sudha Londonist

Rahvusvaheline joogafestival toimub juba kuuendat korda, kus esinevad parimad joogaõpetajad Eestist ja välismaalt. Joogafestivalil esinevad parimad joogaõpetajad Eestist ja välismaalt. Saab proovida üle kümne joogastiili ning kuulata loenguid ja osaleda töötubades.

Peaesineja on imekauni tämbri ja tunnetusega muusik Sudha Londonist. Oma loomingus põimib ta loitse idamaadest, sufidelt, Tiibeti ja India traditsioonist kui ka Aafrikast, Havailt, põlisameerikast ja mujaltki. Muusika kuulajad lummatakse kaasa lauludesse, palvetesse, vaikusesse.

Kohal on ka särav hatha jooga ja meditatsiooniõpetaja Daniel Strausser Taist, kes on varemgi joogafestivali peaesineja olnud ja paljude lemmikuks osutunud. Erilisi tantratöötubasid viib läbi kogenud tantraõpetaja Shanti Limnell oma kaasaga Soomest.

Festivali pealava tegevused ja tervisekaupade basaar toimuvad Haapsalu piiskopilinnuse hoovis. Siseruumide loengud, töötoad ja basaar on avatud kõrval asuvas Haapsalu kultuurikeskuses.

Põnevad etnorütmid ja alkoholivaba tantsupidu kestavad südaööni Haapsalu linnusehoovis. Põnev ööprogramm on sel korral esimest korda Haapsalu vanakinos – võimalus on puhata kogu öö live-muusika tervendavate helide saatel.

Kavas on tegevusi nii meestele kui naistele, lastele ja rasedatele, noortele ja eakatele, alles alustajatele ning aastaid joogat praktiseerinutele.

Rohkem infot www.joogafestival.ee.