Ilu

Käbi ei kuku kännust kaugele: Madonna tütar sattus veidrasse skandaali

Laulja Madonna koos tütrega. Foto: Scanpix

Teadagi on laulja Madonna olnud mässumeelne ja feministlike vaadetega juba karjääri algusest peale. See ei ole olnud kindlasti mingi tavaline turundustrikk või moodus saada tähelepanu, vaid viis, kuidas väljendada oma uskumusi ja maailmavaateid.

Madonna sõnul on naine kõige ilusam just siis, kui ta saab olla tema ise. Nõnda on enesekindel ja endaga rahul. Ja kui see sellega kaasneb juhtumisi looduse poolt antud naturaalsus, siis mis teha. Madonnat ennast on korduvalt nähtud karvaste kaenlaalustega ja selle poolest ei erine ka tema tütar Lourdes, kes pooldab nähtavasti ema tõekspidamisi.

Vahetult enne aastavahetust Madonna poolt postitatud pildil ilutseb Lourdes uhke karvkattega, mis ei jäänud muidugi kellelgi märkamata ja kommenteerimata. Tänapäeva maailmas, kus reklaami-, tele- ja moemaailm presenteerivad elu ja inimesi reaalusest kaunimana, on selline tegu mõistagi küllaltki skandaalne.

Ütleme nii, et mis seal ikka väga erutuda. Tegemist ei ole millegi uuega ja on igaühe enda valik, kuidas talvisel ajal sooja hoiab.