Ilu

Kolm ilutrendi, millel on järgmiseks aastaks kriips peal

Foto: Unsplash

Toome välja ilutrendid, mille võid järgmiseks aastaks kindlasti unustada.

1. Kontuurimine

Kuuldavasti hääbub see trend igaveseks või nii kauaks, kuni keegi selle taasavastab. Isegi Kardashianid on kontuurimisega tagasi tõmmanud ja eelistavad oluliselt naturaalsemat välimust.

Jumestus muutub taas kergeks ja kumavaks. Näonaha kerge läikimine on pigem eelis, mitte enam iluviga. Lühidalt öeldes peab kõik loomulik välja nägema – nagu sa ei kannakski meiki.

Foto: Makeup artist Shiraz Instagram.

2. Instagrami highlightimine

Kontuurimise parim sõber on seni olnud highlightimine (kõrgemate näojoonte rõhutamine särapuudri või -pliiatsiga), kuid mõlema aeg hakkab läbi saama. Jaa, me teame: sellest on raske loobuda, sest tulemus on ju pilkupüüdev, kuid ole mureta, puhumas on uued tuuled.

Soovitame eelistada naha loomulikku kuma, lisades vaid äärmisel juhul põsenukile veidi sära. Koos kerge jumestuskreemiga mõjub see vägagi värskelt.

Foto: Beauty Cocoon Box Instagram.

3. Geomeetrilised kulmud

Oled ehk märganud justkui šablooniga joonistatud kulme, mis näevad äärmiselt kurjakuulutavad välja? Meil on sulle hea uudis. Ka kulmude puhul eelistatakse nüüd loomulikkust.

Kui  soovid silmi raamida, siis rõhuta kulmunurka, ühtlusta välist joont ja täida vajadusel tühimikke. Kuid lähtu põhimõttest: vähem on rohkem.

Foto: Makeupp Instagram.

 

 

LOE KA: EESTIS LEIUTATUD VÄRVI MUUTEV DŽINN LÖÖB MAAILMAS LAINEID