Ilu

Kolm looduslikku deodoranti, mis ka päriselt toimivad

Foto: Unsplash

Mis teha, pahatihti peljatakse looduslikku deodoranti – on ju tegemist meie kaubandusmaastikul võrdlemisi uue nähtusega. Pealegi on visa kaduma harjumus haarata toidupoest esimene ettejuhtuv toode. Siin on aga kolm deodoranti, mis teevad ära täpselt sama töö, mis “tavalised”.

Kokos deodorant lavendel-laim

Toode on mugavas pisikeses pakendis, mille saab käekotti visata ja vajadusel kriitilises olukorras välja otsida. Deodoranti on mugav peale kanda, kuna pakend on n-ö klassikaline. Enne, kui asud seda katsetama, loe läbi kasutusjuhend: selgub, et esmalt tuleb hoida toodet nahal kaks-kolm sekundit, et see hästi libiseks. Seejärel saab tõmmata õhukese kihi.

Kui sulle ühest kihist ei piisa ja hakkad usinasti kaenla alla toodet edasi-tagasi tõmbama, võivad eralduda sellest pisikesed terakesed. Piisab, kui hõõrud need lihtsalt näpuga laiali. Suureks plussiks on toote värske lõhn.

Kokos deodorant lavendel-laim 17 g 4,70 € (Kokos)

 

Hoia deodorant laimimünt

Toode on veidi omamoodi pakendis – selle kasutamiseks peab deodoranti põhjast õrnalt lükkama. Muidu kehtib pealekandmisel samad reeglis, mis Kokose deodorandi puhul: kõigepealt hoia seda hetkeks nahal, seejärel määri korra kaenla alla. Nüüd hõõru näppudega toote imendumiseni. Kuigi alguses võib see tunduda kentsakas, võtab toiming aega paar sekundit.

Ka on toote aroom igati kiiduväärt – seda tunneb vaid pakendit avades, hiljem pole lõhna tundagi.

Hoia deodorant laimimünt 70 ml 12,90 € (Hoia)

Madara rahustav deodorant

Kõige klassikalisem rulldeodorant, mida on igati lihtne peale kanda. Samas ei tasu minna sellega hoogu – pärast paari kihti võib hakata toode kleepuma ja nõnda peab ootama, et see korralikult ära kuivaks.

Pärast esimest eksimist on edaspidi kõik mõnusam: deodorant kuivab kiiresti ja püsib terve päeva peal. Lõhn on veidi spetsiifilisem, seega peaks poes kõigepealt nuusutama, kas see sobib.

Madara rahustav deodorant 50 ml 10,79 € (enne 13,49 €, Madara Cosmetics)