Ilu

Kolm toodet, mis pakuvad kuivale näonahale kiiret leevendust

Foto: tootjad.

Kui tunned, et nägu kisub, aga ei jõua enne tööle minekut mitme totsikuga jännata, piisab õhtul vaid ühe toote kasutamisest, et saada hommikuks särav pale.

Grown Alchemist Antioxidant+ Facial Oil tasakaalustav ja niisutav näoõli

Antioxidant+ Facial Oil tasakaalustav ja niisutav näoõli (25 ml) 48,99 €, Kaubamaja.

Tootja ütleb: Antioksüdante, vitamiine ja olulisi rasvhappeid sisaldav orgaaniline sertifitseeritud näoõli taastab tõhusalt naha elastsuse ja niiskustasakaalu ning silub peeni joonekesi.

Mood ütleb: Näoõli on tugeva eeterliku lõhnaga, mis mõjub õhtul enne magama panemist isegi meeldivalt. Pealekandmine on pipetiga mugav ja saab doseerida täpselt soovitud koguse. Ühest tilgast on enamasti rohkem kui küll.

Alguses on nägu päris õline, seega ei tasu kohe pead padjale peale panna, kuid umbes kümne minutiga imendub toode nahka. Nahk oli hommikul, pärast õhtul pealekandmist, niisutatud ja pehme. Sain isegi talvel tekkinud kuivadest laigukestest paari päevaga lahti.

Lushi pakendita argaania näoõli

Argaania paljas näoõli u 10 €, Lush.

Tootja ütleb: Naudi hetke niisutava argaaniaõli ja rahustava roosi eeterliku õliga. Peale kandmiseks hõõru silitavalt vastu nahka või soojenda eelnevalt sõrmede vahel ja masseeri näole.

Mood ütleb: Kasutamiseks peab eelnevalt tahket tükki paar minutit käte vahel soojendama, seda samal ajal masseerides. Külmade näppudega see nii väga hästi ei õnnestu ja toote kättesaamine on keerulisem. Kui see õnnestub, siis on tunda õli õrna eeterlikku lõhna, mida on näol vaevu tunda.

Mõni hetk pärast pealekandmist hakkab nahk mõnusalt surisema. Niisutavama tulemuse saavutamiseks peab näoõli kauem soojendama, et toode oleks rohkem sulanud. Õhtul peale kandes on hommikul pale puhanud ja jume ühtlasem. Muide, toode sobiks ka hommikuseks kasutamiseks, sest ei jäta nahka õliseks.

Tilk! Spoil Me vananemisvastane näoseerum Q10-ga

Tilk! Spoil Me vananemisvastane näoseerum Q10-ga 29,90 € (15 ml), tilk.bio.

Tootja ütleb: Spoil Me on eriliselt rikkaliku koostisega vananemisvastane näoseerum, mis toidab nahka ja mõjub noorendavalt. Näoseerumi kõik koostisosad on looduslikku päritolu ja vegan.

Mood ütleb: Seerum on tõesti rikkalik, meenutades pigem näoõli. Ometi on seda pintsetiga mugav peale kanda – piisab vaid tilgakesest-kahest, et kogu pale saaks kaetud. Kui alguses on tunda küllaltki tugevat taimset aroomi, siis näole kandes see lahtub.

Pale lööb kohe särama ja on katsudes väga pehme. Võib kasutada nii hommikul kui õhtul näokreemi asemel, aga enne magama heitmist on selle tarvitamine mugavam, sest toode jõuab rahulikult imenduda. Ärgates vaatab vastu puhanud ilme.