Ilu

Kontuuri endale unistuste jalad!

Kontuurimise massidesse toomise eest võib siiralt tänulik olla Kim Kardashianile, kelle ideaalseks vormitud nägu terve ilumaailm jäljendada on püüdnud. Meigikunstnikud on siit aga sammukese edasi astunud ning katsetavad kontuurimist ka jalgadel.

Jumekamat ja pringimat nahka seostatakse ikka enesekindlusega ja selles ei ole midagi häbiväärset, kui isepruunistajatelt abi otsida. Viimaste võim on aga suurem, kui vaid ühtlaselt jumekam nahk- nutikalt kasutades sobivad nad peitmaks ebatäiusi ning vormimaks keha nii, nagu ihaldad. Et kontuurida omale pikad ning sihvakad jalad nagu proff, peab teadma kuhu pruunistajat, eelistatult spreina, kanda.

Toonuses jalad saad nii:

*Rõhuta spreiga kintsude sisekülgi, liikudes mööda reit alla. Nii tekib koheselt illusioon kitsamatest ning saledamatest jalgadest.

*Pihusta pruunistajat kintsu välisküljele, kogu selle pikkuses. Rõhuta rohkem sealt, kus kintsulihas laiem.

*Spreita sääremarja keskelt pikki säärelihast alla. Kontsakingi kandes paistab säärelihas siis eriti treenitud ja vormikas.

*Hajuta kõik jooned ning üleminekud ühtlaselt sujuvaks!

Vaata, kuidas proffid seda teevad siit:

Inspired by the Anatomy of the Human body book of my son???. Press ????? Using key products: @esteelauder bronzer @anastasiabeverlyhills cream kit @morphebrushes & @opvlashes brushes @maccosmetics fix + prep&prime #makeup #amazing #lipstick #beauty #contour #opvlashes #abhilluminator #promakeup #sexylegs #instamakeup #makeupMeri #Hudabeauty #makeupjunkie #Legs #beauty #happy #instagood #love #sexy #hot @maquiagemx @hudabeauty @hairmakeupdiary @makeupfanatic1 @styles.video @melformakeup @allmodernmakeup @liveglam.co @howto.makeup @dressyourface @blendwithtrend @universodamaquiagem_oficial @glamvids @videosfashions @brian_champagne @wakeupandmakeup @girlzart @makeupvideosonly @makeupcoach @maquillaje.paramujeres @laurag_143 @omghairmakeup @makeuptutorialsx0x @fashionarttut @fashionclimaxx2 @813fashion @hair.makeup.allure @makeup @makeupvideoss @makeup.val @styleartists @fashion_daily_uae @makeup_clips @1minutemakeup @mazarin_design @tutoriaisinspirations @tutoriaisinspirations @videosbeauty @diytop @womensbestbeauty @worthyofwomen.videos @body.artistry @mystical.makeovers @abs_at_home @home.abs @atualidadefeminina @thestylechick @fashion_lalo @itutorialguide @glamour_guide_ @lovetutorialsx @idiyguide @videosbeauty @makegirlz @ideiasparameninas @tutorialguides_ @diyvideosx @dailymakeup @alyakattan @monakattan

A post shared by Make-up by Meri ? (@makeupmeri) on