Ilu

Kosmeetik Kalli Kuusik: “Sügistalvine meik olgu julge ja metalne!”

Kosmeetik Kalli Kuusik. Foto: Marvi Pristavka-Taal

„Loomulikult määratletud ja täidlased kulmud rokivad! Kellele endale pole antud, siis kulmupuuder või pliiats on hea abimees, millega saab luua ilusa, seejuures loomulikuna näiva tiheda kulmu,“ rääkis Kalli Kuusik.
Ta tõi veel tõi välja, et sedapuhku suunavad sügis-talvised meigitrendid julgele värvikasutusele ja seda nii silmadel kui huultel.

Rohkelt pastelseid toone ja glitterit

Selle aasta lõpus mängitakse pastelsete ja metalsete toonidega – need mõjuvad koos julgelt ja annavad värvide kandjale salapära ja muidugi seksikust. Peole minne võid lisada rohkelt highlighterit ja ohtralt säravat glitterit. Metalne lainerijoon on väga ilus, kuid kes katsetada ei julge, siis puhas must lainerijoon on loomulikult alati hitt ja seda olenemata moesuunast, andis Kuusik näpunäiteid.

Kustumatu klassika

Kosmeetik ütles, et suitsusilm on klassika, mis on alati moes ja mille juurde sobib kirsina tordil punane matt huul – muideks matt on sel hooajal väga trendikas: „Kellele sugugi punane toon ei sobi ja kardab, et ei kanna seda välja, siis ajatuks klassikaks on kujunenud ka naturaalne nude huuletoon“.

Võlumaa ilusalong asub Tartus, aadressil Aleksandri 6. Salong teeb koostööd mitmete maaletoojatega, kes tuntud kaubamärke nagu Alfaparf, Davines, Sothys ja Barba Italianat Eestisse toovad.