Ilu

Kuidas mõjub teolima-kreem näole? Proovime järele!

Teolimaga tooted on muutumas järjest populaarsemaks, ometi polnud Mood neid veel katsetanud. Kuni näppu sattus Tonymoly kreem … Kas ja kuidas see toimis?

Tonymoly nahka uuendav näokreem teolimaga

Tooja ütleb: Nahka uuendav näokreem sisaldab 70 protsenti fermenteeritud teolimaekstrakti, millel on tõhus vananemisvastane toime. Kreem niisutab nahka ja annab sellele nooruslikuma ilme. Teolimaekstrakt sisaldab ohtralt nahale kasulikke aineid – allantoiini, glükoolhapet, kollageeni ja elastiini, mis üheskoos kaitsevad, rahustavad, niisutavad nahka ja annavad sellele kauni sära.

Tonymoly Timeless Ferment Snail nahka uuendav näokreem, kaasas on ka sama tootesarja silmaümbruskreemi tootenäidis. 64,90 (50 ml), Tradehouse.

Mood ütleb: Kuigi teolima kõrge sisaldus võib esialgu hirmutada (mis imeasjaga on küll tegemist?), mõjub ainuüksi pakendi kaunis välimus rahustavalt. Ja edasine on juba käkitegu. Kreem on meeldiva lõhna ja tiheda koostisega, peale kandes ei pea palju vaeva nägema, sest toode imendub kiiresti. Ka piisab väikesest kogusest. Nahk ei jää rasvaseks, seega saab rahumeeli asuda paari minuti möödudes meikima.

Suureks plussiks on tegelikult veel see, et nahk püsib niisutatuna veel päevi pärast kasutamist. Seega pole hullu, kui millegipärast ununeb mõneks ajaks kreemi kasutamine – ütleme, et oled kodus tõbine -, pale püsib säravana.