Ilu

Kungingapere uus kandidaat Meghan Markle kandis avalikul üritusel kohatut soengut

Foto: Scanpix

Meghan Markle oli juba ammu enne prints Harryga kohtumist tuntud ja meedia poolt taga aetud naine. Rahvale meeldib jälgida, mida ta kannab ja kuidas näeb välja. Selles pole ka midagi imestamisväärset, sest Meghan jääb silma eksootilise välimuse ja hea maitse poolest.

Kuid üha enam püüab pilku, et erinevalt hertsoginna Kate Middletonist on tema stiil oluliselt vabam. Alati viks ja viisakas Kate julgeb näiteks küüsi vaid nahatoonis võõbata, sest kuninganna silmis on kirkamad alternatiivid kohatud. Ilmselt ei ole Elizabeth Meghaniga veel iluteemadel juttu teinud.

Ka hiljutisele avalikule kohtumisele ilmus Meghan hooletult kinni pandud krunniga, mida enamik kannab hambaid pestes. Ilumaailma inimesed on sellest muidugi mõista vaimustuses, sest “lohakalt” seatud juuksed on ääretult trendikad (ja me kinnitame seda). Seejuures veel pruudisoengu puhul.

Spekuleeritakse lausa, et vahest tuligi Meghan juuksurist, kus tehti tähtsaks päevaks proov. Igatahes ootame põnevusega, mida elegantset selleks ajaks välja mõeldakse. Loodetavasti harjub kuningannagi enda ameeriklasest pereliikme sundimatu stiiliga.