Ilu

Kuus tüüpilist viga, mida tõenäoliselt ka sina kulme värvides teed

Foto: Unsplash

Kulmud määravad väga olulises osas selle,  milline välja näed. Kui võrrelda tuntud näitlejate või lauljate praegust välimust kunagisega, siis nende väline kuvand on oluliselt muutunud ja mitte ainult vanusest tingituna.

1990-ndatel oli moes peaaegu olematuks kitkutud kriispeenike kulmukaar. Praegu on aga  juba pikemat aega eelistatult  loomulikumad ja nö paksud kulmud. Kohe kindlasti ei pea järgima muidugi moodi, vaid seda mis endale sobib. Kuid alati on hea teada paari iluviga, mida vältides saavutad viimistletud lõpptulemuse.

Valid vale tooniga kulmuvärvi
Siinkohal võid lähtuda reeglist, et blond valib enda juustest kaks astet tumedama ja brünett tooni võrra heledama kulmuvärvi. Heledamate juuste puhul on soovitatav valida hallikaspruunid ja tumedamatele pigem sügavamad pruunid.

 

Sleek Makeup Eyebrow stylist 7,90 € (loverte.com)Oled pintsettidega hoogu läinud
Eestlastele kohaselt – algul ei saa vedama ja pärast pidama. Kui oled juhtumisi läinud kitkumisega hoogu ja tekitanud siin-seal mõned tühimikud, siis n-ö täida neid kohti kulmuseerumiga. Nii nagu on olemas ripsmeseerum, on spetsiaalne toode mõeldud ka kulmudele, mis soodustab karvade kasvu. Tasub proovida!

 

Sesderma Seslash intensiivhooldus seerum ripsmetele ja kulmudele 25 € (Tradehouse)Kasutad vanu pintsette
Aja möödudes muutub pintseti äär ebaühtaseks, mis raskendab oluliselt karva kättesaamist. Tead kindlasti seda valusat hetke, kui vahele on jäänud hoopis nahk ja pärast on järel sellest punane täpike. Järelikult tuleb aeg-ajalt ka pintsette välja vahetada, kuigi nad tunduvad aegumatud.

 

TWEEZERMAN roostevabad pintsetid 8,40 € (Kaubamaja)Joonistad kulmukaare tipu valesse kohta
Tõepoolest, kes ei sooviks endale ilusat kulmukaart! Vahest oled sellest ainult paari millimeetri kaugusel olnud. Kõige lihtsam on õige koht leida, kui paned pliiatsi otsa ninasõõrme juurde ja asetad selle üle silmapupilli kulmu suunas. Pliiatsi teine ots näitab ära koha, kus võid loomulikku kaart rõhutada teravamaks. See ei ole üldse nii keeruline, kui alguses tundub!


Vale kulmuhari
Peale keermetaga harja ei ole sul mõtet midagi muud kasutada. Ainult sellega on võimalik korralikult kulmud läbi kammida ja modelleerida.

 

SOTHYS kulmuhari 13 € (beautystore.ee)Sa ei kasuta kulmugeeli
Kulmugeeli mitte kasutamine nullib su kõik eelnevad ponnistused. Kenasti värvitud ja kammitud kulmud muutuvad üsna pea tagasi selliseks nagu nad alustades olid. Kui kulmugeeli ei juhtu olevat, siis päästab olukorra ka tavaline juukselakk.

 

L’ Oreal Paris Brow Artist Plumper 5,75 € (mylook.ee)