Ilu

Need on viis parimat jumestusrkreemi Eesti meigikunstnike arvates

Vasakult ülevalt: Stina Saarik, Jenni Korjus. Alt vasakult: Kertu Koert, Tiina Leesik ja Helen Saveljeva. Fotod: erakogu

Õnneks oleme viimase paari kuu jooksul uurinud meie jumestuskunstnikelt, milline on see kõige-kõigem, mida soovitaks ka meie lugejale. Siin on viis parimat jumestuskreemi.

Jenni Korjus soovitab Inglot HD jumestuskreemi, millel on suurepärane katvus: “See imendub kiiresti ja sobib igale nahatüübile. Tõesti, tootega saavutavad kõik portselanjume. Pealegi on jumestuskreem väga kauakestev ja pumbaga pakendis, nõnda ei jää kasutamata ükski piisk.”

Inglot HD jumestuskreem 39,90 (Inglot)

Helen Saveljeva viimaste aastate suurimaks lemmikuks on olnud Stagecolor’i Perfect Skin BB-jumestuskreem. “Seda saab kasutada nii päeval kui ka tugeva õhtujumestuse tegemiseks. Eriti hea on see aga talvel, kui suuremal osal eestlastel kipub nägu külmaga kuivama, sest sellega ei jää ketendus näha.”

Stagecolor Cosmetics BB jumestuskreem 26 € (stagecolor.ee)

Kertu Koerti lemmikjumestuskreem Make-Up Atelier HD Fluid sobib erinevatele nahatüüpidele, toode püsib peal terve päeva. “Selle tekstuur on kerge ja palju vedelam kui üldiselt. Kuigi kreem on imepisikeses pudelis, jagub seda väga pikaks ajaks, sest toodet kulub korraga vähe.”

Make-Up Atelier HD Fluid jumestuskreem. 37 € (makeupatelier.ee)

Stina Saariku südame on võitnud M.A.C Fix Fluid, millega saab teha tema sõnutsi teha ideaalse meigipõhja. Jumestuskreem on väga hea katvusega ja püsib peal kauni ja matina terve päeva. Seejuures ka rasusel nahal.

M.A.C Fix Fluid 30,99 € (Kaubamaja)

Tiina Leesik soovitab Make-Up Atelier Paris tooteid. “Need sobivad igale nahatüübile, muutes näo klaariks ja ühtlaseks. Tõelised imeasjad!”

Make Up Atlier Paris Age Control 45 € ( makeupatelier.ee)