Kultuur

Mick Pedaja ja Anett Kulbin annavad 50 meetri kõrgusel maast Taevakontserdi

Foto: Ardo Säks

15. juulil Tallinna Vanasadamas nädalaks taevarestorani avav Dinner in the Sky pakub ka kontserdielamusi:
50 meetri kõrgusel maapinnast esinevad Mick Pedaja ja Anett Kulbin. Taevakontsertid teeb eriliseks see, et sinna mahub vaid 22 kuulajat, kes istuvad ümber artisti.

Mick Pedaja peab eelseisvaid kontserte põnevaks väljakutseks, kuna nii kõrgel ei ole ta enne esinenud. Taevakontserdil plaanib ta esitada omaloomingut ning üllatada külalisi ka ühe päris uue looga. “Inspireeriv asukoht annab kontsertidele alati lisanüansi. Kaunid vaated merele ja Tallinna panoraamile loovad õhustiku, millesse minu muusika võiks hästi sobida,” sõnab Mick Pedaja. Ansambli Wilhelmi solistina tuntuks saanud Anett Kulbin on veendunud, et Taevakontserdid on meeldejäävad nii talle kui ka kuulajatele. “Esitlusele tuleb minu minimalistlik ja meloodiline omalooming. Loodan pakkuda väikesele seltskonnale südantsoojendavaid ja meeleolukaid kontserte,” tutvustab Anett Kulbin oma plaane.

Toiduvaliku poolest keskendub Dinner in the Sky sel aastal Eesti saarte maitsetele, mida aitavad tutvustada külalisrestoranid Hiiumaalt ja Pranglilt. Külalistel on võimalik maitsta Hiiumaa Ungru Resto ja Prangli Saare-Resto roogasid.

Dinner in the Sky ootab huvilisi Vanasadamasse toitu ja muusikat nautima ühe nädala jooksul – 15.-21. juulil. Rohkem infot restorani kohta leiab kodulehelt www.dinnerinthesky.ee