Ilu

Milline protseduur aitab nõrgad ripsmed tugevamaks muuta?

Foto: Vida Press

Kui kodused ilunipid enam ei aita, saab abi salongiprotseduuridest. Neist kaks kõige tõhusamat – mida õnneks pakutakse ka Eestis – on ripsmete botox ja ripsmete lamineerimine.

Lash Lift

Populaarne ripsmete disaini meetod, mille käigus antakse juba olemasolevatele ripsmekarvadele teipide ning silikoonpatjadega uus vorm ‒ teisisõnu, need lamineeritakse. Täiesti looduslik lähenemine (ei kasutata kunstripsmeid ega kemikaale), mille tulemuseks loomulikud, atraktiivselt lopsakad ripsmed. Protseduur kestab ligikaudu 60 minutit ja on täielikult valutu. Tulemus püsib kaks kuud. Hind 28  €, www.maribell.ee.

LOE KA: KODUNE IMERAVIM RIPSMETELE

Lash Botox

Lash Botox on loomulikke ripsmeid taastav ja parandav protseduur, millega ravitakse kas niisama nõrku või siis kahjustatud ripsmeid seestpoolt, muutes neid volüümikamaks.

Botox on seerum, mis koosneb toitvatest koostisosadest, nagu keratiin, kollageen, hüaluroonhape, argaaniaõli. Protseduuri käigus kantakse seerum ripsmetele ning seejärel segu kinnitamiseks ripsmed lamineeritakse. Tulemuseks on aina parem ripsmekarva struktuur, sügavalt niisutatud karv ning tumedam toon.

Raviefekt püsib kolm kuud, kuni oma loomulik karv välja langeb. Mõjuvamaks tulemuseks soovitatakse korrata hooldust iga 1,5 kuu tagant. Hind 36  €, www.charmstudio.ee.