Mood

Moekoer Lohe lemmiktoidu valmistamiseks peab loobuma isiklikust heaolust (ja arvestama tugeva lõhnaga)

Moekoer Lohel on Instagramis üle 3500 jälgija. Fotod: erakogu

Moedisainer Kati Stimmeri lemmik Lohe teab, mis on hea ja paneb tegutsema. Näiteks ahjumaks (või massaaž, jänesekõrvad ja arbuus).

Kati vastab kõigile olulistele küsimustele, mis tulevad pähe Lohet imetledes.

Nimi, vanus.

Lohe, kahene.

Kui pikad on Lohe tööpäevad?

Mõnikord tundub, et Lohe on laisk nagu lohe – veedab enamus tööpäevadest siruli maas ja põõnab. Ma olen küll proovinud teda järjepidevalt koolitada ja õpetada uusi trikke, aga tasuvat töökohta pole Lohe endale leidnud.

Moekoer Lohe pole endale veel kindlat ametit leidnud.

Mida ta vabal ajal teeb?

Vaba aega on Lohel palju. Kui ta on enda lebotamisisu täis saanud, siis ta käib jookseb ennast hingetuks agility-trennis, teeb mõistusetrenni sõnakuulelikkuse tunnis, matkab igas Eesti otsas või mängib pargis lendava taldrikuga.

Lemmikülesanne.

Lohel on kaks lemmikülesannet. Üheks on need müstilised söögiga täidetavad kummist mänguasjad, mille rumal omanik paneb veel vahetult enne sügavkülma, et ülesande lahendamine kestaks tunde. Teiseks on millegi väga olulise otsimine õues: tavaliselt on selleks mõni lemmikmänguasi, mis on eelnevalt osava omaniku poolt ära peidetud.

Moekoer Lohe ei ütle kunagi ära hoolikalt valmistatud ahjumaksast.

Parim aeg päevast.

Siis, kui saab süüa. Siis, kui saab minna õue. Siis, kui saab massaaži.

Lemmiktoit ja -jook. Jaga väärt retsepti!

Lemmikjook on vesi. Lemmiktoit on värskelt keedetud kana ja riis.

Kui tahad enda koera veits hellitada ja oled valmis seadma isikliku heaolu tagaplaanile, siis küpseta koerale ahjus maksa. Lõika maks väikesteks tükkideks, laota ahjuplaadile ja küpseta 120 kraadi juures, kuni need muutuvad pealt kergelt krõbedaks. Maja täitub üsna tugeva maksalõhnaga, aga koer õpib selgeks ka võimatud trikid seda maiust nähes!

Moekoer Lohe naudib lebotamist.

Lemmiksnäkk.

Jänesekõrvad, arbuus, banaan ja kuivatatud kala.

Parim sõber.

Needsamused tüübid, kellega ta jagab korterit.

Moekoer Lohe.

Lemmikmänguasi.

Köis, mille otsas on pall. Sellega meeldib teha Lohele iga õhtu sõud: ta raputab, sakutab ja loobib palli õhku. Mõnikord lendab ka vaas laualt maha või saab omanik piki pead sellega, aga see ei sega lõbu.

Moenõuanne inimestele.

Lohe jaoks peaks inimesel olema lihtsalt iga ilma jaoks sobiv riietus, sest sadagu taevast või pussnuge, tema tahab minna ikka õue seiklema.

Moekoer Lohe.

Kui tahad hoida Lohe tegemistel peal, heida pilk ta Instagrami.