Maailm ja maitsed

Moodsad ajad: Maldiividel viib hotelli “Instagrami teenindaja” külalised õigetesse kohtadesse selfiesid tegema

Foto: Unsplash

Hotell Conrad Maldives Rangali Islandi Maldiividel pakub teenust, kus külastaja läbib nii-öelda Instagrami raja #InstaTrail, kirjutab Lonely Planet. See tähendab, et külastaja viiakse saare kõige maalilisematesse kohtadesse, kus imelise foto õnnestumine on garanteeritud.

Ajal, kui paljud reisijad valivad puhkusekoha just selle järgi, milliseid pilte nad sotsiaalmeedias oma sihtkohast on näinud, tundub see teenusena, mida ilmselt paljud hotellid ja ka linnade turismiametid ilmselt peagi pakkuma hakkavad.

Instagrami-rajal on näiteks peidetud kohad Rangali saare kaugeimas tipus, kust avanevad lummavad vaated ning kust on võimalik imetleda päikeseloojangu värvidemängu.

Samuti viiakse külastaja India ookeani äärse Undholi juurde, mis on Maldiivide traditsiooniline kiik.

Pildistamisvõimalus on ka maailma esimeses veealuses restoranis nimega Ithaa, kust saab läbi klaasi vaadelda ookeanielukaid.

Hotelli juhi sõnul tuli idee hotelli töötajatelt. Näiteks teavad nemad kohalikena kõige paremini, millise nurga alt peaks tegema foto, et jääksid peale mõlemad saared ning kust saab pildile kõige kaunima päikeseloojangu. Lisaks käivad paljud hotellikülastajad ka joogatundides, kus neile õpetatakse millised joogapoosid näevad visuaalselt foto jaoks kõige kenamad välja.

Lisaks sellele on siis tegemist ka väga tervislikku eluviisi propageeriva teenusega.

#Love is the #food of #life, #travel is the #dessert – #JSturges. Thank you @hayleylarue for this #honeymoon #SundayShare . . . #stayinspired #conradmaldives #wanderlust #guestpost #maldives #beach #ocean #sky @conradhotels #blondieinthemaldives

A post shared by Conrad Maldives Rangali Island (@conrad_maldives) on Sep 17, 2017 at 2:53am PDT