Maailm ja maitsed

Sarja “Narcos” fännide unistuste puhkus: Pablo Escobari Tulumi villas avas uksed hotell

Mehhiko kuurortlinnas Tulumis asuva villa renoveeris 24 toaga luksuslikuks butiikhotelliks kunstikaupmees Lio Lamca, kirjutab Travel+Leisure.

Tühjana seisnud villa kannab nüüd nime Casa Malca.

Lamca avastas villa enda jaoks 2003. aastal ja ütles, et tahtis seda osta, sest see oli lihtsalt nii uskumatu, et maja seisis tühjana ja ükski suur hotellikett ei olnud seda veel endale ostnud. Keerulise otsuprotsessi järel sai ta renoveerimisega alustada 2012.aastal.

Kunstikollektsionääri ja narkoparuni maitse on mõnevõrra erinevad, nii et Escobari puhkusekodu interjöör on tänaseks küll tundmatuseni muutunud. Selle seinad on nüüd täis kunstiteoseid, kõikjal leidub skulptuure ja kaasaegsete disainerite loodud mööblit. Põrandaks on poleeritud betoon, seinad lumivalged, vannitubades vihmadušid ja kõikjal on rippumas võrkkiiged, et külalised saaksid lõõgastuda ja päikest nautida.

Loomulikult on hotellil restoran, mille köögis kasutatakse ainult kohalikku toorainet, lisaks ka bassein ja katusebaar ja oma rand.

See luksus ei tule odavalt, ent loodetavasti on tänased külalised oma raha teeninud siiski kuidagi teistmoodi kui Escobar. Tubade hinnad sellest kunsti täis elegantses butiikhotellis algavad 450 eurost.

Just reading the news… #casamalca #casamalcamagic #mexico #tulum #mexicodesconocido #mexico_maravilloso #holidaymood #resorts #hoteldesign #hotelboutique

A post shared by Casa Malca Tulum (@casamalca) on Aug 5, 2017 at 12:53pm PDT

? E c L e C t i C ? #SuiteLife #CasaMalca #CasaMalcaMagic #DesignHotel #Tulum

A post shared by Casa Malca Tulum (@casamalca) on Apr 12, 2017 at 10:19am PDT

Table in paradise ? #casamalca #casamalcamagic #casamalcaphilosophy #tulum #instagood #instagoodmyphoto #beachlife #beachesnresorts #luxuryfamilytravel #ForbesTravelGuide #GoThere #uniquehotels #theluxurycollection #hotellife #hoteldesign#lhwtraveler #hotelsandresorts #boutiquehotel #beautifuldestinations #travelawsome #travellershouts #travelphotoawards #travelandleisure #dametraveler #wonderfulglobe #wonderfulplaces #passionpassport #bestplacestogo #thisismexico #philosophyrestaurant

A post shared by Casa Malca Tulum (@casamalca) on May 13, 2017 at 7:32am PDT