Ilu

Need juuksevärvid muudavad sind vähemalt kümme aastat nooremaks

Foto: Unsplash

Mitte ainult tervislik eluviis ja hooldavad kreemid ei hoia välimust nooruslikuna. Sellele aitab kaasa ka õige juuksevärv. Märkamatult võib liiga tume või hallikasblond muuta sind soovimatult hoopis vanemaks. Niiviisi võid nullida kõik ülejäänud pingutused, et aastaid näolt vähemaks saada, vahendab ajakiri Byrdie.

Soojad karamellivärvi triibud

Ideaalne lahendus brünetile, kes soovib värskendada välimust, kuid ei taha välimust kapitaalselt muuta. Karamell muudab naha jumekamaks ja paneb selle särama. Lisaks teeb triibutamine juuksed näiliselt kohevamaks ja ei teki häirivat väljakasvu, nii ei pea iga kuu juuksuris käima.

Maasikablond

See, kellel on klassikaline kartulitoon, ei pea samuti drastilist muutust ette võtma. Kui värvid kiharad naiselikult maasikablondiks, on tulemuseks kiirgav nahk. Selle tooni pikemaks säilimiseks peab ainult rohkem hoolt kandma, sest punane pigment kulub kergesti.  

Pronksjas blond ombré

Sujuv üleminek pronksjatest juustest heleblondini ei ole põhjuseta paljude lemmikuks. Esiteks näed välja, nagu oleksid muretult nädalaid surfanud. Ja teiseks kaotad sellega passist nii mõnegi aasta. Nimelt muudab erinevate toonide kasutamine soengu ruumilisemaks ja see näib nooruslikum.

Šampanjaroosa

Võiks arvata, et heleroosa mõjub lapsikult ja naiivselt, kuid kes selle välja suudab kanda, näeb välja värske ja puhanud. Loomulikult sobib värv hästi pastelste riietega, mis muudavad omakorda nooremaks. Alustuseks võid proovida blondile juustele mõeldud toonijaid.

Мой новый «бомбический» цвет????????????? созданный за 20 минут на Эстель ?????? Я всегда утверждала,что дорогой цвет можно сделать на любой марке и на дорогой и на самой бюджетной!Главное -это насколько хорошо мастер знает колористику в целом и чувствует «характер» продукта с которым он работает! Хочешь узнать это и многое другое?☝?☝?☝?☝?☝?☝?☝?☝?☝?☝?☝?☝? Тогда я жду тебя на своём МК 12 марта в г.Нижнекамск! Ещё осталось пару мест! Вопросы и запись: @yndina_hair #обучениепарикмахеров #обучениеколористика #обучениеколористов #курсыпарикмахера #парикмахернижнекамск #парикмахерчелны #обучениепарикмахеровказань #колористказань #казань #парикмахерказань #елабуга #парикмахерелабуга #hair #pinkblond #crazy #hairdye #hairmake #haircut #haircolor

A post shared by Oksana Mikhaylova (Колорист) (@ksanahair) on