Mood

Neli moereeglit, mida sa ei tohiks murda

Zara

Mis puudutab moodi, siis rohkem võiks reegleid rikkuda, kui järgida.

LOE KA: Kolm tüütut moereeglit, mida peaksid murdma

Mood võiks olla lõbus ja eksperimenteeriv. Kuigi julgustame katsetama, on siiski mõned juhised, millest soovitame kinni pidada, et alati šikk välja näha!

Ära paljasta liiga palju korraga

Loomulikult võid n-ö uhkeldada oma kehaosadega, mida armastad, kuid jäta meelde, et tasakaal on oluline. Kui tahad näidata miniseelikus kauneid jalgu, siis võiksid olla käed kaetud.

Kui soovid hoopis paljastavat dekolteed, siis sobita juurde püksid või seelik, mis ei oleks mini. Ühesõnaga, ära näita kõike korraga!

Hoia seeliku pikkus kohane

Nagu juba mainitud, siis lühemaid seelikuid tasuks täiendada pluuside või toppidega, mis katavad su dekoltee. Kui seelik on aga nii lühike, et sa ei saa selles korralikult istuda, sest see paljastab su tagumiku või sa pead pidevalt seda pidevalt alla tirima, siis parem loobu sellest.

Jälgi, et ese istuks hästi

Väldi riideid, mis ei istu hästi, ükskõik kui armsad ja ilusad need ka poleks. Riided võiksid rõhutada siiski su parimaid kehaosasid, mitte vastupidi.

Tunne ennast oma riietuses hästi

Uute trenditega katsetamine on küll põnev, kuid pole mõtet üritada kanda midagi, millel on vastupidine efekt. Kui asjad on sõna otses mõttes ebamugavad – liiga ümber, teevad haiget või hõõruvad kusagilt, siis loobu nendest.